Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti kinek engeditek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kinek engeditek az "intimebb" érintéseket (arcotokon, combotokon stb. )? És mit jelenthet az ilyen viselkedés (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyunk egy lánnyal, de van barátja. Sokat beszélgettünk, hülyéskedtünk, aztán egyszer csak kicsit több lett a dologból. Megfogtam a kezét, átöleltem a vállát, a derekát, néha megsimogattam a hátát, a haját, az arcát, a combját, először csak haverkodásból értem hozzá, utána meg természetesen egyre bátrabb lettem, de ő egyszer sem utasított el, és ez összezavar. Sőt olyan is volt, hogy miközben ült, odaálltam a háta mögé, és a vállára tettem az államat, hogy majdnem összeért az arcunk. Tudom, hogy nem lenne szabad ilyet éreznem, de mégsem tudok csak barátként tekinteni rá, még ha nem is vallottam be neki semmit. Ma is arról ábrándoztam, hogy egyszer elkapnám, magamhoz szorítanám, és összecsókolgatnám, de közben meg szégyellem is magam az ilyesmi miatt. Viszont ő is örül a társaságomnak, sőt keresi is, a múltkor jártam a munkahelyén, és mondta, hogy menjek gyakrabban. Plusz amikor suliba utaztam vissza, és vártam a buszt, ő jött a munkahelyéről, és megállt velem beszélgetni. Sőt többször volt olyan, hogy azt éreztem, egyikünk se akar elszakadni a másiktól, holott mennünk kellett, egyikünk se akarta kimondani, hogy "bocs, de megyek", és csak álltunk ott, mint két "szerencsétlen". Közben persze mindig mosolyog, és úgy néz rám, hogy huhhh, de nem tudom elképzelni róla, hogy r*banc lenne. Lényegében véve távkapcsolatban élnek a barátjával, de van, hogy hosszabb ideig is itt van náluk a srác. Szóval rendesen küzdenek bennem az érzések, nem akarok közéjük állni, de közben meg ott vannak a vágyaim is, és néha azt érzem, hogy talán otthagyná a barátját. Nos, ilyen esetben mit lehet tenni? És miért viselkedik így a lány, miért nem utasít el? Lehet hónapokon keresztül játszadozni úgy, hogy nem unja meg (ha játszadozik)?

2013. nov. 1. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

a rizsàt nem olvastam el, csak a kèrdèst.

szòval, engem ne fogdosson senki, csak a baràtom! a tobbiek pedig a privàt szfèràmba se lèpjenek be, ki nem àllhatom!

2013. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a rizsát énse bocsi. a barátomnak csak fiúk közül, na meg a legjobb barátnőmnek, ennyi. de ha neked engedi egy lány és nem jártok ak lehet h tetszel neki.
2013. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a lany egy sz*jha,bocsi de en Igy gondolom.
2013. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel a lánynak. Ha tényleg érdekel, akkor próbáld meg meghódítani.
2013. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: Hát nem tudom, furcsán érzem magam. Néha azt érzem, hogy sikerülhet, néha azt, hogy nem. Teljes káosz van bennem, ugyanakkor meg nagyon kívánom őt. :S
2013. nov. 1. 23:09
 6/10 _Random válasza:
Valld be mit érzel iránta. Akkor majd úgyis kiderül minden. Amúgy szerintem nem kellene így viselkedned a csajjal, ha van pasija.
2013. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kellene. :( De ő is hibás, mert az elejétől kezdve nem utalt arra, hogy "bocs, de ezt nem kellene", nem vette el a kezem, később sem utasította el a közeledésemet, sőt ő keresi a társaságomat, és mintha "biztatni" akarna, vagy nem is tudom. Szóval ha viszont ezt nézzük, akkor logikus lehet az a kérdés, hogy miért ne használjam ki a lehetőséget. Igaz, számtalanszor megtehettem volna már, hogy pl. még intimebb helyre nyúlok, vagy megcsókolom, de visszatartott az, hogy őszintén szólva tisztességtelennek éreztem a részemről mindent. Hülye helyzet, még sose voltam ilyenben, és egyébként is tapasztalatlan vagyok, szóval összekavarodott bennem minden.
2013. nov. 2. 17:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Valami előrelépés? Mi történt végül? Szerelmet vallottál már?
2013. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem is nagyon találkoztunk, és fogalmam sincs, hogyan vezessem fel a témát. Félek, hogy beégek. :(
2013. nov. 21. 19:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most még fiatal vagy, de hidd el, a legértékesebb tulajdonod a saját időd. Most éppen a saját idődet szórod két kézzel. Hívd el randizni, ne tökölj. Ha nemet mond -> továbblépsz.
2013. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!