Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó a nőket lelketlennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a nőket lelketlennek beállítani és szinte tárgyiasítani?

Figyelt kérdés

Hónapok óta, folyamatosan csak azt olvasom itt, hogy az ÖSSZES nő milyen kegyetlen, lelketlen, számító szemét dög, akik csak lehúzzák és kihasználják szegény, szerelemre vágyó normális férfiakat. Másik oldalról viszont itt van a részükről az "alapelvárás", hogy legyen szép, meg csinos, meg ápolt, mert hát csak úgy lehet vele megjelenni bárhol is (horpadt kocsival sem szívesen jár az ember fia). A kettőt összerakva pedig megkapjuk, hogy ha már úgyis az összes nő lelketlen, akkor had legyen már szép és csinos barátnője mindenkinek, mert joga van hozzá neki is. Nehogy már csak a "menő csávókat" lássák szép lánnyal kézenfogva.


És akkor most nem térnék ki arra, hogy ugyanezen férfiak valószínűleg egy szalmaszálat nem tesznek keresztbe, hogy megkapják álmaik nőjét.


Ez most kinek jó? Segít valamit, ha hónapokig ezt hajtogatjuk? Szül bármiféle megoldást vagy csak képez egy szép nagy szakadékot a két nem között?


Tudom, hogy az "utca emberének", a többi férfinak nem feltétlenül ez a véleménye a nőkről, de ezen az oldalon szinte csak ezt látom és nagyon elszomorít.


2013. nov. 2. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fordítva is igaz,hogy a férfiak csak dugni akarnak stb..

Undorító ez az általánosítás,és látom mint kivétel téged is sért.De mit tudsz ezzel kezdeni?

Semmit :(

2013. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

A szemét p*csáknak, felszínes, öntelt, egomán, pénzéhes cicababáknak általában van pasijuk de egy érzéketlen, s3ggfej fiú szinte soha nem talál barátnőt.

Ezért van ez, nincs meg az esélyegyenlőség mindkét részről.

2013. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Üdv a szexista társadalmunkban :)
2013. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Tudod mi még az elkeserítő? Ez a sok nyomorék itt az oldalon meg behülyíti egymást. Mindegyik erősíti a másikat ebben a baromságban, és azt hiszik, mivel az interneten is megírták, tutira igazuk van. Azt nem nézik a barmok, hogy egyiküknek sem volt még nője.

A válasz egyszerű. Mivel saját magukon nem tudnak változtatni, önmagukban a hibát/hibákat nem hajlandóak megkeresni, ezért inkább fröcsögnek, és mutogatnak. Ez ilyen.

2013. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még mindig megy ez a nekem közti adok-kapok? Lassan kezd unalmas lenni.

Jön valaki kosarazni?

2013. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nemek*
2013. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon azért több az ilyen konfliktus, mert ide azok jönnek akik bajba vannak (meg az unatkozó tinik, de ők külön kategória) és amikor épp rossz időszakban van az ember, képes kétdimenziósan látni az életét. Ki kell adnia a szomorúságát, keserűségét.

Velem is megesett, igaz nem párkapcsolati témában, hogy nagyon egyoldalú volt a világképem és szembe álltam a világgal.


Sokan aztán ha lecsillapodtak és mindent átgondoltak vagy barát segítségével ismét kimásznak a gödörből és újult erővel esnek neki az életnek.


De vannak olyanok is akik világa megmarad kétdimenziósan, mert vagy nincs erejük vagy segítségük. És akkor itt maradnak gyűlölködni.


Nekem ezekkel a kérdezőkkel, kommentelőkkel nincs különösebb bajom. Ők megrekedtek egy olyan életszakaszban, amikor támadni kell a világot, hogy védjük magunkat a fájdalomtól. Ha szerencséjük van túljutnak ezen, ha nincs jó pár évig dagonyáznak a saját mocsarukba.

2013. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#5-nek mennék, mert már én is unom ezt


nem baj ha pici vagyok hozzá? :-)))))

2013. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Roscher Alfonzína-nak


és vannak azok aki pusztán segíteni akarnak jó szándékúan


bár néha nagyon nehéz a mai 14-25 korosztálynak elmondani h basszus még olyan gyerek vagy hozzá .....

ráérsz még a szex/párkapcsolat/stb ...re

és a párkapcsolat nem verseny ahogy sok más sem az....

2013. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet nekik segíteni. Kezdő gyk-ként nagyon sok türelemmel 4 ilyen srácon segítettem.


De mikor ilyen pontra jutnak az emberek akkor nem azzal lehet segíteni rajtuk, hogy gyökeresen ellentmondunk a világképüknek. Szép lassan kell rávezetni őket a dolgokra... ehhez meg rengeteg beszélgetés, és türelem kell. Ami nekem pl. most jelen helyzetben nem nagyon van.

2013. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!