Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek szerelmes lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Volt egy fiu aki nagyon tetszet. Szerettem,de őt ez hidegen hagyta. Teljesen összetörtem. Most már összeszedtem magam. Van egy helyes fiu az osztályba,de nem akarom hogy tetszen,de tetszik. Félek szerelmes lenni?

2013. nov. 2. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Megesik. Ha jön az igaz szerelem akkor elsöpri ezt az akadályt.
2013. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15 L
2013. nov. 2. 16:53
 4/5 anonim válasza:
Fiatal vagy még ne félj a szerelemtől. Ha tetszik az osztálytársad és nem egy bunkó állat akkor adj neki jeleket, mert lehet pár év múlva a fejedet fogod a falba verni mert nem tettél semmit.Egyszer élsz!:)
2013. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

hát figyelj, nekm volt egy másfél éves álomkapcsolato

egy fiúval, akivel annyira szerelmesek voltunk egymásba,hogy akkoriban ez az érzés kettönkközt akkora volt,hogy úgyéreztük,és tudtuk,hogy minket csak a halál választhat el.....de késöbb, már ott arrafelé,az utolsónéhány hónapban éreztük hogy baj van...szakitotottumk...majd újra összejöttünk egy hét múlva...aztán eltelt kb 1 hónap, és végleg vége lett....énis teljesen összetörtem,2 teljes napon àt reggel, délben, este, éjszaka, minden percben megállás nélkül bögtem,iskolába is alig bírtam menni,hónapokig ki voltam borulva,azthittem nem élem túl.....de kb 3-4 hónap múlva,nagynehezen kilábaltam a fájdalomból,és amennyire csak tudtam,újraértékeltem az életem....és énis úgy voltam vele,hogy félek szerelmes lenni....féltem,hogy újra összetörik a szívem,ami még csak most éledezik a régi csalódásból...és mégis rászántam magam és lett egy új pasim....aztán 1 honap mulva szakitottunk vele is....kivoltam borulva,nála is...de nála nem annyira mint az elözönél,emberileg, csak ugye az újabb csalódás....igen,énis féltem szerelmes lenni.... valószínüleg veled is ez történik!!

2013. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!