Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyen megütni egy nöt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyen megütni egy nöt?

Figyelt kérdés

mert gyengébb? tehát akkor ha valaki megüt egy gyengébb férfit az is szégyen, és ezekszererint egy nö mindent megtehet mert ugysem bántja senki?


szerintem van olyan helyzet mikor megérdemli és teljesen jogosan van felpofozva


2013. nov. 2. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%
Ezt a nők ki is használják elég rendesen. Persze van kivétel. Iskolába is mindenkinek beszólogattak mert nem üthetik meg őket. Egyszer egy új csaj felpofozott egy gyereket valami hülyeségért, de rosszat fogott ki a gyerek visszakézből adta is neki a pofont. Mit mondjak nem sajnáltam a csajt.
2013. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azért egy beszólásért megütni valakit eleve elég gáz.

Mi a fenéért akar mindenki állandóan verekedni? Én ezt nem értem. Ritka békétlen természetű emberek járnak ide. :)

2013. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Alábbi kis gif-en nem látható közvetlen fizikai kontaktus....

[link]

2013. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2013. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
"Az erőszak a gyengék végső menedéke." /Salvor Hardin, Alapítvány/
2013. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem ez elég érzékeny téma, bár személyesen még nem éltem át, de pl. a szomszédunkban van egy pasi aki egyfolytában veri a barátnőjét és nagyon durva azt hallgatni. Mert féltékeny, meg miért nem takarított ki, meg blablabla.

Plusz a legjobb barátnőmet egyik volt barátja is folyton megtépte, megrugdosta és megszakadt a szívem amikor sírva fölhívogatott hogy mennyire fáj neki pedig nem is csinált semmit, csak egy idegbeteg barom volt.


Szóval nekem az a véleményem, hogy biztos van olyan szitu mikor megérdemelné a csaj, de ahhoz NAGYON NYOMÓS OK KELL. Mert tényleg a nő gyengébb mint a férfi, és olyan mintha a férfi ezt "kihasználná" ilyenkor. Meg mondjuk idegen nőt megütni azért mert mittudomén elnyomott egy csikket az autódon meg leköpköd akkor az oké, de a barátnődet megütni csak mert féltékeny vagy pl. az nagyon nem oké.


Szóval erre nem lehet konkrét választ adni, szituációtól függ. De én pl. az agresszív embereket ámblokk nagy ívbe kerülöm, legyen az nő vagy férfi. Ha idegbeteg pszichopata akkor kezeltesse magát, és ne másokon vezesse le az idegeit.

2013. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

És ezt a videóklipet mindenkinek a figyelmébe ajánlom, pont erről szól, és igaz történet:

http://www.youtube.com/watch?v=BI-XFaU8_Xk

2013. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!