Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Miért gondolját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Miért gondoljátok az itteni lányokat butának?

Figyelt kérdés

Ma feltett valaki egy olyan kérdést, hogy lehet e itt olyan nőket találni, akik tudják mikor volt a mohácsi csata, meg ismerik e József Attila költészetét, és szeretik ha jól meg vannak du.gva és emellett aranyosak és szerények. És a válaszok is elég gyalázatosak voltak. Miért ne lehetnének itt olyan lányok, akik tudhatják ezeket az alapvető dolgokat és ilyen jelleműek lennének?

Miért kell így leminősíteni minket?


2013. nov. 2. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a kérdések és a válaszok nagy részének a "minőségét" egyből lehet látni, hogy nem túl okos emberek írogatnak. Persze biztosan sok a kivétel, de az átlagszint ezt mutatja.

Egy-egy életszerű normális kérdésre gyakran senki nem válaszol - nem feltétlenül ebben a fórumban - . Ne vedd magadra, ha nem ebbe a körbe tartozol és kész.

2013. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát bevallom: név és dátum hülye vagyok. Valamiért nagyon nehezen jegyzek meg neveket és évszámokat. Így töriből csak 1x sikerült 5-öst írnom, az ipari forradalomból (első és második), mert az részben tudomány történet is.

Szóval szégyen ide-vagy oda, de én nem tudom ,max tippelni nagy vonalakban, hogy mi mikor volt. Még talán a honfoglalás és államalapítás menne.


Nemrég történt egy rettenetesen ciki esett velem (csakhogy még jobban alá ássam magam), kérdezték, hogy a rendszer váltás után kik voltak és meddig a köztársasági elnökök... hát itt jó nagyot égtem, mert azt még csak csak tudtam, hogy mikor kb. de ,hogy kik voltak arról nekem homályos elképzeléseim voltak. Szóval ez nem olyan dolog amire büszke vagyok és rettenetesen szenvedek az ilyen jellegű kérdésektől. Hiába alapműveltség, nekem ez nem marad hosszan a fejembe. Ahogy pl. a Himnuszt és a Szózatot sem tudom már kívülről elszavalni.


Butának ugyanakkor nem tartom magam, mert a kémia és matek tudásomból egy egész szak élt meg. Bármikor végrehajtok egy komplett műszeres analitikát...


Mondhatni: a tudásom elég egyoldalúvá vált az egyetem alatt. Ezen próbálok most javítani. (igaz nem történelem tanulással)


Az viszont igaz, hogy nem a művelt lányok táborát gyarapítom.

2013. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Aki feltette a szóban forgó kérdést, az legalább esélyt adott, hiszen, kérdésben tette fel, hogy van e itt viszonylag intelligens leányzó.


Az, hogy te ebből azt szűrted le, hogy itt minden férfi butának tart minden nőt, az eléggé lehúzza az átlagot, és az ilyen kérdések miatt kérdőjelezik meg az itteni felhasználók értelmi képességeit.

2013. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 ameoland ***** válasza:

ezt nem tartom megfelelő feltételezésnek.

tény, hogy ez puszta általánosítás,ami nem tud kellő lábakon megállni, ezt ennyiben is lehetne hagyni..de

nekem is van olyanom, hogy írok valami butaságot direkt, vagy épp szarkasztikus vagyok egy-egy "elmés" kérdésnél, vagy olyan a kérdés,hogy nem tudom megválaszolni.. feltételezem, értelmes kérdésekre pont ezért nincs válasz(és ez a szerencsésebbik eset, mert máskor jön a sok önmagukat túlértékelt népség -az MTA nem rendes tagjai- és kora éjszakai gyűlésre hivatkozva osztják az észt), mert más se tudja a választ.

de én nem ismerem tüzetesen József Attila költészetét, pedig a kedvenc költőm. És a Mohácsi csatára sem esküszöm meg, de attól még elég értelmesnek és jól szituáltnak gondolom magam ahhoz,hogy részese legyek mélyenszántó kérdések megvitatásában is.

2013. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert morcik,hogy velük nem akar a nagytöbbség ismerkedni és ezért inkább leszólják őket.
2013. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

szerintem zavaró ez az egész.. az első randin nem fogom a háború időpontjait meg a hülye verseket kérdezgetni tőle, mert ez a kapcsolatban egyáltalán nem számít, hogy tudja e.

az intelligenciája nem ezek alapján fog megmutatkozni:)

2013. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

# 12:

Pont én is hasonlót akartam írni, amikor megláttam a kérdést. Én fiú vagyok ugyan, de irodalomból borzasztóan hülye voltam mindig is. Tehát József Attila költészetéről fingom nincs... Bár a politikai háttérről és a haláláról már inkább. Ebből jön, hogy én mondjuk fel is tudom sorolni az elnököket, hogy kik voltak a rendszerváltás óta; mert érdekel a történelem. Viszont helyette én földrajzból vagyok sík hülye...


Ezektől eltekintve én mégsem tartom magam ostobának, mert én is megtanultam valamit az egyetemen, valamire ráállt az agyam és abban viszonylag jó is vagyok.


Úgyhogy nem mondom, hogy a lexikális tudás = az értelmi szinttel. Sőt, annak hiánya sem sejtethet semmit az illető mentális kapacitásáról...

2013. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én nem akarok általánosítani, de sajnos minden napra jut egy ilyen jellegű kérdés. És én nem ítélek el, vagy szólok meg senkit, azért mert az általános műveltségén van mit javítani, mert attól még lehet értelmes ember.
2013. nov. 2. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!