Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabina2222 kérdése:

Van olyan pasi?

Figyelt kérdés
Van olyan pasi aki csak azért jön össze más lánnyal hogy egy másik lányt féltékenyé tegye?Ha van ilyen akkor miért csinálja?Hogy viselkedik ez a pasi?
2013. nov. 3. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
persze, hogy van, nem is kevés
2013. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van.
2013. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
IGEN VAN. Egyszerűen feltűnősködni akar. Úgy értem hogy ha mondjuk meglátja azt a lányt megcsókol csak azért téged vagy erősebben átölel, mintha színészkedne. Észre lehet venni
2013. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát kavart a barátnőmmel és utána rá 2 hétre összejött egy csajjal...De látom én is hogy a pasi nem boldog...Többször előfordult hogy ölelgette az úgymond "barátnőjét" és pont arra nézett amerre mi voltunk....Aztán a barátnőm meg kérdezte 2X is hogy beszélhetnének-e (vagyis a barátnőm és a pasi) és azt mondta hogy IGEN...Már pedig ha ő nagyon szeretné és nagyon boldog lenne a csajjal akkor nem mondott volna igent...
2013. nov. 3. 10:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem értem most ezt miért csinálja..:/
2013. nov. 3. 10:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy a másik lányt féltékennyé tegye! :D
2013. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, ez nem nagy újdonság, van ilyen pasi, meg nő, meg ember
2013. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen a barátom
2013. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szabina2222 kérdése:


Van egy fiú aki 2 hónapig hódított és találkozni akart velem. Meg mondta hogy nem tetszem neki. Utána rá 1-2 hétre összejött valakivel. Aztán még mindig néz. És 2X el hívtam beszélni és IGENT mondott. Még követet is. Mit érezhet?


Forrás:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__49338..


Egy másik gyöngyszem xD:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__49350..

2013. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bajod van??xd
2013. nov. 4. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!