Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok az alábbi képről?

Figyelt kérdés

[link]

Gondolom a filmet nem láttátok, de engem elgondolkodtatott. Kezdenétek egy olyan sráccal aki: fiatal, gazdag , nagyszájú de problémás , reményvesztett és segítségre lenne szüksége. Viszont emellett okos humoros jóképű és alapból kedves ember.



2013. nov. 3. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.

21n

2013. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, hisz gazdag!
2013. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

Igen.

Mert nálam az első a pénz utána a többi.

2013. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért van mindenkinek ostoba előítélete azzal kapcsolatban ha valaki gazdag? Egyrészt ha fiatal még nem ő gazdag hanem a szülei, másrészt saját tapasztalat alapján aki tényleg gazdag (és nem páwáskodó magyar középosztály - akiket sokan tévesen azonosítanak "gazdag ficsúrokkén") azt nem érdekli mások anyagi körülménye. Ellentétben azokkal az ostoba lányokkal akik kifejezetten a "gazdag" pasikra hajtanak és lenézik akinek nincs pénze.
2013. nov. 3. 13:07
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
én "poornighuh" proli vagyok és nem is lány, de ha az lennék azon a CIPŐ ZOKNI pároson nagyon megakadna a szemem azért :DDD
2013. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kutya222 válasza:
ezen a képen nem valami jo... de a vasemberben :D nagyon bejön :DD
2014. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Természetesen :D Nem mert gazdag, hanem mert jóképű és kedves, humoros, ahogy leírtad :) Ez a lényeg :)
2014. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mar reg megakarom nezni ezt a filmet. Valaki nem tudna egy magyar linket kuldeni?
2014. dec. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom már nem aktuális de nem szinkronizálták :)
2015. febr. 10. 13:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Én láttam a filmet RDJ miatt, de nekem annyira nem jött be.
2015. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!