Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy srác.Nagyon megkedveltem és hát a többet érzek iránta,viszont nem vagyok benne biztos,hogy ő is úgy érez ahogy én.Egyszer-kétszer voltak kisebb biztató jelek a részéről,viszont máskor olyan mintha csak barátok lennénk vagy még azok sem..tudatni szeretném vele,hogy ő másabb mint a többi fiú és hogy bár nem gondoltam volna,hogy ez lesz,de beleszerettem.Viszont nem biztos hogy olyan reakciója lenne amire számítok:\

2013. nov. 4. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

szia.

figyi, te, szeretlek.

2013. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak mondd el neki! Meg fogja érteni!
2013. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb leülni vele és beszélni őszintén. Én biztos nagyra értékelném legalább is ha nem hülye jelekkel bombázna az illető, hanem kerek perec levágná mi a szitu.

De azért egy jó tanács: ne csináld azt, amit velem csinált egy lány, akit még csak nem is ismerte. Egyszerűen, foghegyről megkérdezte tőlem, hogy "Hé <a_nevem>, nem járnál velem?". Oké, én élből visszautasítottam és mikor kérdezte miért, elmondtam, mert van valaki akit szeretek. Szóval ne így foghegyről, hanem komolyan ülj le vele beszélni erről. Gondold át előre, mit fogsz mondani, különben még eldadogod vagy valami. :)

Sok sikert! ;)

2013. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nem kölcsönösek az érzelmek és nem akar majd hallani se rólam? ettől tartok a legjobban..:\
2013. nov. 4. 18:47
 5/8 A kérdező kommentje:
18:46 köszi:)
2013. nov. 4. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatja senki, kedves kérdező. Benne lehet a játszmában. Mondd meg neki azt is, hogy ha nem kölcsönös a vonzalom, attól még szeretnél a barátja maradni. (ha azok vagyok egyáltalán)
2013. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy el mondanám,de amikor oda kerül a sor valahogy nem megy.Magamba "eltervezem",hogy mit fogok mondani és hogyan de aztán semmi több..
2013. nov. 4. 19:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen csak te tudsz változtatni. Ha komolyan gondolod, tessék erőt venni magadon és bevallani. Vagy máskülönben azt bizonyítod, hogy nem érett meg a dolog benned még és nem gondolod komolyan.
2013. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!