Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk válaszolnátok? 19L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk válaszolnátok? 19L

Figyelt kérdés
Ha megbántjátok valamivel a barátnőtöket, hogy szoktátok kiengesztelni? Ti is szomorúak vagytok olyankor?
2013. nov. 4. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Virág stb, ha ő is akarja szex:)
2013. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Főzök egy vacsorát, beviszem neki másnap a reggelit, a kettő közt meg egy hatalmas békülős szerelmeskedés.
2013. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én szomorú lennék, mert már a második percben tudom, hogy nem kellet volna. Beszéd nélküli csók, és egy hatalmas ölelések, csókok, szerelmes csókok sorozata. :)
2013. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
minden romantikát megadok neki és szinte sírhatnékom van úgy bánom :( 20/f
2013. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Valami ajándék, vagy kedveskedek neki.. Ha akkora az a megbántás akkor igen.. :/

17/F

2013. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kirántott hússal ha jó kedve van ő rántja ki ha nincs muszáj nekem.
2013. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, mivel a csajok minde szaron megsértődnek és bedúrciznak. Szóval engem már hidegen hagynam az ilyen lányos hülyeségek. Majd megbékél...
2013. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha megbántom valamivel, főleg ha olyannal ami egyáltalán nem volt szándékos, vagy valamivel kedveskednék neki de rosszul sül el akkor én is nagyon kivagyok lelkileg, sokszor vagyok akkor szomorú akkor egy ideig hagyom a dolgot majd amikor már úgy érzem hogy itt az idő ami néhány órával esetleg 1-2 nappal később van bár az utóbbi csak egyszer volt akkor megkeresem és szóban bocsánatot kérek, sokszor egy kis aprósággal, virággal, vagy a kedvenc csokijával kérek bocsánatot utána megcsókolom és ha hagyja a dolgot meg ő is akarja akkor hatalmas szerelmeskedés aminek többségébe a szex is benne van, utána pedig órákig ölelgetjük, puszilgatjuk, csókolgatjuk egymást olyankor mint két mágnes, nem lehet minket szétszedni.

Nagyon örülök hogy ilyen megértő barátnőm van, tényleg bánom ha megbántom valamivel, mert tudom jól hogy sértődékeny, de nem az a haragtartó típus és megértő velem, meg kedves, amiért agyon hálás is vagyok és sokat segített nekem amikor magam alatt voltam egy bizonyos dolog miatt.

Ha olyan sértődésre kerül a sor hogy szakítás lesz a vége akkor abba tuti hogy bele betegednék.

2013. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ,hogy mivel.

De általában bocsánatkérés,puszi,ölelés és miután már nem szomorú,de még nem is vidám,addig csinálok barmot magamból,amíg nem kezd el nevetni.

2013. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egy jó nyalással :D
2013. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!