Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, ismertek úgymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ismertek úgymond tökéletes fiút/lányt?

Figyelt kérdés

Ne a beképzelt szépfiúkra, cicababákra gondoljatok. Olyan emberre, aki amellett hogy (sok ember szerint) nagyon szép, mellé még kedves is, okos, rendes. Szóval értitek, mindenkinek vannak hibái, de mondhatni tökéletes ember, olyan túl szép hogy igaz legyen eset :D

Ismertek ilyet? S az ilyen emberek csak a maguk "szintjén" választanak párt vagy ismertek más példát is?


2013. nov. 4. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, a feleségem ... bár mégsem tökéletes, mert engem választott
2013. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tökéletes ember nincs. Mindenkinek vannak hibái. Még annak is, akit annak gondolnál. Ez egy hiú ábránd. Főleg a mai világban.
2013. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én ismerek 1 ilyen lányt.. Azon igyekszem jelenleg hogy összejöjjünk :)

De attól függetlenül hogy szép, okos, kedves nincs elszállva magától szóval nincsenek nagy elvárásai..

2013. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De még mennyire, hogy nem ismerek! Senki sem olyan, mint amit a kérdező leír. Mindenkinek vannak stikliei. Akármit is mutat a látszat. :)
2013. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó, attól tekintsünk el hogy akit szeretünk az tökéletes. És, leírtam hogy értem..."mindenkinek vannak hibái", ott van.
2013. nov. 4. 21:59
 6/14 A kérdező kommentje:
Látom nem értitek :D Mindegy.
2013. nov. 4. 22:00
 7/14 anonim ***** válasza:

Ismerek egy lány, aki nem azt mondom hogy gyönyörű, de egy csomóan szépnek tartják. Nagyon kedves, jó az alakja. Szeret bulizni járni, mindenkivel közvetlen és vidám. Iskolában totál jeles mindenből, nagyon jól tanul, szépen beszél, versel, olvas.. egyszóval: művelt ember, aki el tudja magát engedni.

Nem cicababa, de jól öltözködik, ami neki előnyös.

Nem tudom hogy vannak-e hibái. Biztos igen.

2013. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lányt ismerek,de ahogy az első feleségének,neki is sz..r az ízlése.
2013. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7. vagyok. az utolsó mondatod úgy értettem, hogy nem ismerem még a hibáit.
2013. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na így értettem kb. mint a 7-es :) Hibái mindenkinek vannak, nyilván..
2013. nov. 4. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!