Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lány sokat beszéltünk face-en, barátok lettünk de nem lett semmi de én többet akartam, de mondta hogy nem de nem vagyok közömbös neki, egy munkahelyen dolgozunk ha meglát akkor nagyon figyel, ha meg éppen véletlen összefutunk akkor gyorsan elfordul vagy bemenekül egy szóbába, köszöni is alig tud, mi ez az egész??
2013. nov. 5. 20:28
 1/2 horex ***** válasza:

Fiatalka és ilyen a stílusa, talán szégyenlős személyes találkozáskor.

Hogy nem akar járni, kefélni?

Nem, de max. lesz egy barátod. Kérdés mennyi ismeretség után szerettél volna többet?

Másképp működik egy fiatal lány, mint egy hasonló koru fiu "agya"

2013. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Barátkozni akarna, de kefélni azt még nem kérdéztem, lehet hogy tényleg szégyenlős csak.
2013. nov. 8. 19:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!