Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha meglátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha meglátok egy pici, aranyos lányt rám jön a szerethetnék roham?

Figyelt kérdés
Úgy megölelgetneém, megcsókolnám legszívesebben. Ma is buszon egy pici lánnyal utaztam, olyan aranyos volt, még azt a pici kis kezét is megcsókoltam volna legszívesebben. Jól van most fújjozzatok nyugodtan, de ez vagyok én. xD Olyan kis cuki volt!*-*

2013. nov. 6. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Pedofil vagy?
2013. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha lesz barátnőd, nem fogja tolerálni. :D
2013. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Korod?
2013. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
1-es vagyok, miért lettem lepontozva? Logikus gondolkodással, csak erre lehet következtetni! :D
2013. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyi pedofil :D 14/L
2013. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 wiwastarr_ ***** válasza:

korod?? azt a "pici lány" mennyi idõs??

14L

2013. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hánynooooom kell, valaki küldje már rájuk a teket!
2013. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Ezzel én is így vagyok utálom a gyerekeket általánosságban de a kislányok annyira cukik. A vonaton utaztam és velem szemben ült egy 5 éves lány. Annyira gyönyörű és aranyos volt legszívesebben hazavittem volna és én neveltem volna olyan kis szeretni való volt.


És lehet most jön a döbbenet, de fiú vagyok és nem vagyok meleg.

2013. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mert valami idiota hülye lehetsz, aki valamilyen értelmetlen okkal vezérelve szükségesnek érezte kijelenteni, hogy hü de szereti a pici aranyos akármilyen lányokat, de elég bénán mert kijelentő mondatt helyett kérdés lett belőle...


és túl hülye ahhoz hogy bármilyen elmélete, gondolata legyen afelől vajon miért ilyen,, és elég egy beteg ember lehet ha tudatosan ilyenen agyal, ahelyett hogy élné az életét

2013. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
4 hónapos lesz a keresztlányom és imádom akkor Én is pedofil vagyok amikor meztelen van és puszilgatom a hasát? Egyébként meg vannak olyan kislányok akik az idősebb korosztályt kedveli. Azokat kérdezzétek meg miért? és átunna lehet ítélkezni annak ellenére hogy volt e szexuális cselekmény vagy nem.
2013. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!