Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lépjek én? Hogyan beszéljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek én? Hogyan beszéljek vele? (lent)

Figyelt kérdés
Van az osztályunkban egy fiú, aki nagyon helyes és minden lány szerelmes belé, köztük én is. Neki én tetszem, de nem tudom, miért nem beszélget velem. Ez engem nagyon zavar! Lány vagyok és makacs, mert én azt szeretném, hogy ő kezdjen felém lépni! De meguntam! Hogyan tudnák beszélni vele? Tippeket kérnék tőletek, hogy ti a barátotokkal/barátnőtökkel miről beszélgettek? (kérlek kíméljetek a negatív kommentektől! Előre is köszi! :) )

2013. nov. 6. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Bökd meg facen...
2013. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi!! :) Nem szeretnék CSAK facebookon beszélni vele. Élőben szeretnék! :) De köszönööm! :)
2013. nov. 6. 18:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Én 14/L ő meg csak pár hónappal idősebb. :)
2013. nov. 6. 18:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű, levelezz vele órán, vagy nemtudom a mai "tiniknél" mi a nyerő, de vagy lépj te, és mondd el neki hogy aranyos és tetszik neked, vagy keltsd fel az érdeklődését. ne legyél ugyan olyan mint a többi. nemtudom mennyire hasznos amit irtam.. ennyiben tudok segiteni.
2013. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nem vagyok olyan mint a többiek :) A lányok ellenzik hogy én lépjek, és a fiúk csak facebookon 'nagy legények' beszélgetni szeretnék vele. Pl: Szia! Mi újság? (ilyeneket, csak ez már unalmas. Levelezni nem szeretnék, mert észreveszi a tanár és az nem olyan jó)
2013. nov. 6. 18:32
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszii! :) De Ő nem lép, és én meg megőrülök úgy hogy:

*facebook*

Szép vagy! Jó a képed! Menjünk már el sétálni! Szeretlek! Cuki vagy!

*élőben*

*néz--nézem...semmi

2013. nov. 7. 19:29
 9/10 vakondka ***** válasza:
Kérj tőle valamiben segítséget, azzal el lehet indítani a beszélgetést. Aztán menj el hozzá korrepetálásra, vagy segítsen megírni egy fogalmazást, stb... ;)
2013. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát..:D Az neki pont nem megy :D Inkább én segítenék neki ilyenekben :D xd Köszii :)
2013. nov. 10. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!