Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te belegázolnál el a ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te belegázolnál el a ronda férfiak lelkivilágába, te mint nő?

Figyelt kérdés

#férfi #nő #csúnya #belegázolás
2013. nov. 6. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

alapba nem


max ha tett valamit amivel ezt érdemli ...

2013. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fejükön gázolnék keresztül, mint férfi, mert több, mint a fele simán lehetne normális, sőt egyenesen szép is, de az önsajnálattól senkinek nem nőnek kockák a hasára.
2013. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, de ha az lennék, akkor sem tennék ilyet. Max megmondanám, hogy nem jössz be, mert eláll a füled, zsíros a hajad, vastag a bajszod, egy fogad van, azt is tombolán nyerted. :)
2013. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó és beképzelt akkor éreztettném vele a törődést!
2013. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tett ellenem semmit, akkor szándékosan biztos nem tennék ilyet.

De ha szolgál rá indokot, akkor minden további nélkül megtenném. :)

2013. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak emiatt semmiképp!
2013. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát egyre jobban azt veszem észre a mai lányoknál 17-30 év korosztályba hogy annak örülnek hogy beletudnak gázolni valakibe.
2013. nov. 6. 19:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Örül a fene. De ha rászolgál, akkor nincs mit tenni. :) Annak örülnék, ha nem szolgálna rá senki.
2013. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor gázolok valaki ellkivilágába, ha olyatt tett amiért szerintem megérdemli. Ugyanakkor szinte mindenki így van vele, más kérédés hogy egyeseknek az hogy ronda vagy szerencsétlen valaki elég ok arra, hogy ezt tegyék.


Én a személyet érintő támadásokra tudok elég durván reagálni mikor a támadó szándéka egyértelműen a fájdalom okozása, olyankor én se fogom vissza magam.

2014. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!