Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján lehet, hogy kíváncsi rám a lány?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársnőmről van szó az egyetemen, volt, hogy korábban is váltottunk már pár szót, meg egyszer tőlem kért segítséget, órán néha összenéztünk, ilyesmi. A minap kölcsönöztem egy rakat könyvet a könyvtárból, és kérdezte, hogy ez mind a témámhoz kell-e, mondtam, hogy igen, de majd meglátom, mennyit tudok belőlük hasznosítani. Aztán váratlanul megkérdezte, hogy hol lakom, mondtam, hogy hol. Kérdezte, hogy az messze van-e, mondtam, hogy nem vészes, csak rossz a közlekedés. Még azt is megkérdezte, hogy busszal vagy vonattal járok-e haza, meg én is faggattam őt pár dologról. Nem akarok belelátni semmit, de az elvileg jó jel, ha kíváncsiskodik, nem? Volt, amikor mosolygott is, meg elég normálisnak tűnik, tetszik is nekem, ezért is lennék kíváncsi arra, hogy a fentiek alapján érdemes lenne-e közelednem felé. Köszönöm a válaszokat.

2013. nov. 6. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten biztosan kíváncsi rád, de h tetszel-e neki, azt soha semmiből nem tudhatod biztosan.
2013. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hót ziher!
2013. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak évfolyamtársad, akkor nem sok oka lenne hogy leálljon beszélgetni, úgyhogy én ezt biztató jelnek venném. Próbálkozz nála, ez egy jó alap amire lehet építeni. Hajrá!
2013. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm. Volt olyan eset is, hogy egy évfolyamtársunk éppen kiselőadást tartott órán, és ő a lány mögött ül. Hosszában vannak egymás mellé téve az asztalok, és így ülünk az asztalok két oldalán, két sorban. A lánnyal egy sorban ülünk, meg azzal a bizonyos évfolyamtárssal is. Mivel a srác beszélt, én arrafelé néztem, és azt vettem észre, hogy a lány meg engem néz. De már többször is volt, hogy összenéztünk, azon az órán is vagy kétszer. Nem tudom, mit gondoljak, szeretnék vele jobban megismerkedni, mert tetszik nekem a lány, de kicsit félek is egy kapcsolattól, meg attól, hogy a távolság miatt esetleg nem működne a dolog. :(
2013. nov. 10. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!