Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az abortusz? Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az abortusz? Mennyi ideig tart és hogy végzik?

Figyelt kérdés
Sajnos 90% teherbe estem...lehet dedósnak hangzik,de 3 év után az 1. eset,és hát ebböl sokat tanultam... 2 hete késik,de viszont még nem fejeztem be a sulit ezért nem lehet gyerekem! elég érettnek érzem magam hozzá,és annyira sajnálom,de ennek igy kell lennie...holnap reggel megyek az orvoshoz,de kérlek titeket,segitsetek nekem! irjatok nekem az abortuszról,ha ne adja Isten arra kerül sor,tudjam mikor kell menni,hány hét terhesség után mennyi idejig tart és hogy fáj e stb...elöre nagyon köszönöm... és kérlek titeket,hogy ne adjatok durva válaszokat,mert tisztába vagyok a hülyeségemmel ami sajnos ugylátszik igy sikerült,és ezentúl tudom ,,hány óra,, de annyira félek!!!
2009. nov. 16. 12:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Remélem mégsem terhességről van szó az esetedben, de ha mégis... A doki elküld ultrahangra, majd vissza kell menned hozzá. Ez után elmész a védőnőhöz, aki ellát sok "okossággal", és kapsz (törvényileg szabályozott) 3 nap gondolkodási időt. Ezt követően visszamész hozzá, ekkor kapod meg a műtéti időpontot. Nálunk úgy zajlik a műtét, hogy reggel 7-re kell bemenni a kórházba, 8 körül felhelyeznek a méhszájba egy tágítót (laminaria), ez kb. 4 órán át tágít, menstruációs görcshöz hasonló fájdalommal jár. Betolnak a műtőbe, megkapod az altató szurit, majd legközelebb a kórteremben térsz magadhoz (a műtét 15-20 perces). Nekem nem voltak utána fájdalmaim, kb. 2 napig vérezgettem. Ja és 12 hetes korig végzik el a beavatkozást. Ha kérdésed van még, nyugodtan írj privit!
2009. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ehhez még olvasd hozzá ezt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Szerintem ez a része a fontos:


"1, Felkeresed a helyi terhesgondozót, ahol a védőnővel beszélsz először. Ezután még aznap megvizsgál az éppen rendelő doki, elküld UH-ra, A védőnőtől pedig kapsz egy-két papírt.

2, Három nap elteltével újra elmész a védőnőhöz, aki kiállítja a jegyzőkönyvet ( ez 8 napig érvényes, 8 nap elteltével pecsételéssel meghosszabbítják ) - ha a dokinak belefér megint megvizsgál- Védőnő odaadja a csakket, ami 28.540 ft ről szól. Ha van szociális indoklás/ rászorultság akkor csökkentik.

3, Következő nap elmész a szülészet-nőgyógyászatra, ahol elméletileg bejelentkezés nélkül fogadnak és még aznap elvégzik a beavatkozást. A szokásos hivatalos papírjaid, TAJ kártya, SZIG, Lakcím kártya, stb legyenek nálad.

A jegyzőkönyvvel egyidőben kitöltenek egy statisztikát is és "ennyi" meg utána a beavatkozás.:-("


Nem lesz leányálom. Szedd össze magad, mert sok hülye fog szívatni a "néma sikoly" nevű filmmel + hasonló nyalánkságokkal! Ne nézd meg! Hidd el, szar egy abortusz, de sokkal szarabb tönkretenni a saját és a gyerek életét is. Lehet még gyereked, ha normális a helyzet. És csináltasd meg minél előbb - annál kevésbé ember.

2009. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
ha nem védekeztél akkor szörnyen nagyon megérdemled. csak szegény baba nem... első, azt kihagytad hogy 30 ropi.
2009. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Igen "kedves" utolsó, azt kifelejtettem, hogy 28.540,- Ft-ba kerül. Nem az volt szerintem a kérdező kérdése, hogy megérdemli-e, vagy sem, hidd el, így is elég rossz neki. Az vesse rá az első követ, aki még sosem hibázott.

Jut eszembe, kedves Kérdező! Csináltál tesztet?

2009. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
Persze, nagyon jó fejek vagytok. Csakhogy annak a picinek már dobog a szíve, és szét fogják vagdalni egy szikével. Soha nem fogod megbocsájtani magadnak, ha elköveted ezt, idővel rájössz majd, hogy gyilkosság volt. A legnagyobb bűn, ami létezik. Nincs az az iskola, ami fontosabb lehet, lehet halasztani, segít a család. Ne tedd! Láttál már kisbabát méhen belül? Tudod, hogy mostanra már egy hónapos, és mindene megvan? Dobog a szíve? Nézz utána ennek is, és úgy dönts...
2009. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
3. vagyok, bennem van felelősségérzet. egy emberi élettel nem játszom, inkább védekezek. egy dekát nem sajnálom a kérdezőt, a magzatot sajnálom. hiába véditek, attól még az ő, nem mellékesen tudatos, hibája, ami egy nyamvadt óvszerrel elkerülhető lett volna.
2009. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok... Annak idején, amikor engem műtöttek, én is feltettem itt egy kérdést. 71 válasz érkezett, kaptam hideget-meleget. Te már döntöttél, így kérlek ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel, én kitartást, erőt kívánok az elkövetkezendő időszakhoz.
2009. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Na befutottak a bigottak! Hajrá gyerekek, mondjatok olyat is, hogy lelke van már! Meg hogy ez gyerekgyilkosság! Szerencsére ha valamelyik félresikerült nem védekezik, mert az "Isten" megtiltotta, 10 gyereket szül és nyomorban élnek, az nem gonosz dolog.
2009. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos időn belül a Dr. ha ad egy injekciót, megjön tőle, bár drasztikusan hangzik. Egyébként a magzatnak a 3.hónap végére fejlődik ki az emberi formája.

A mütétre nem fogsz emlékezni, inkább pszichésen szokott nyomott hagyni jobban a nőben, ezért jobb nagyobb figyelmet forditani a védekezésre. Remélem nincs nálad nagy gond.

2009. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező a kérdésére akart választ kapni, nem arra kért, hogy oktassátok ki meg hogy kezdjetek jogi és erkölcsi vitába.

Nyilván ő is tudja, hogy felelőtlen volt. De nyilván nem jókedvéből megy abortuszra, hanem mert már lehetősége nincs, ha értelmesen akarja folytatni az életét. Hülyeséget követett el, de szenved emiatt épp eleget, nem hiányzik neki, hogy kioktassák.

Egyébként meg valóban jó kérdés, hogy mikortól tekinthető a magzat embernek. Mert ha nagyon a végletekig megyünk, a fogamzásgátlást is nevezhetnénk gyilkosságnak, hisz az a sok sperma mind-mind egy kicsinyke gyermek-kezdemény...

2009. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!