Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bejön ez a tipp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bejön ez a tipp párkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés

Mindenki ezekkel a jó tanácsokkal lát el:

1. Ahhoz, hogy boldog légy, először magadnak, egyedül kell boldognak lenne. - Nos, én nem hinném, hogy egyedül is lehet boldog valaki, mert azért az emberek többsége jobban szeret kapcsolatban lenni, illetve ez egy alap dolog az életben, szóval nem tudom, egyedül ki és hogyan tud boldog lenni hosszútávon.

2. Mindig mosolyogj, légy kedves. - Ezt csinálom hónapok óta, nagyon sokat változtam, hiszen előtte befele fordulós, mogorvának tűnő csaj voltam, de az ismerőseim és a barátaim megjegyezték, milyen sokat változtam az elmúlt időben- mégsem történik semmi.

Hiába alkalmazom ezeket. Másnak ezek bejöttek?


2013. nov. 8. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat azért nem annyira alap dolog az életben, és ha egyedül nem tudsz boldog lenni akkor kapcsolatban sem leszel az. Társfüggőként nem lehet egészséges, boldog kapcsolatot fenntartani.
2013. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd, tarts ki így, ahogy eddig csináltad. Az ilyen változás mindig hasznodra lesz. De ne csak egyfajta látszat változást hajts végre, mert azt megérzik mások, akik tudnak olvasni a sorok között. Ha egy nap eljutsz oda, hogy tényleg átalakulsz, akkor számíthatsz szerintem nagy szerelemre, mert az lesz valódi öngamad, nem egy megálmodott kép. :)
2013. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen bejönnek ezek a dolgok, de nem azért mert azt akarod ilyennek lássanak. Akkor csak az látszik, hogy színészkedsz.


Tényleg találnod kell olyan dolgokat, amelyek örömöt okoznak neked, s jól kell érezned magad a bőrödben. S akkor el is hiszik, hogy nálad minden ok. Egy ránézésre deffektes csaj kinek kellene???


Szóval: jól tudod, de rosszul csinálod.

2013. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejött.


Régebben mindig befelé forduló, morci, antiszociális voltam. Ez meg is látszott rajtam. Aztán úgy alakult, hogy visszamentem tanulni, ahogy telt az idő, egyre jobban ment, sikeres voltam, ezért elégedett voltam magammal. Lett egy kevés önbizalmam, eljártam szórakozni. Régebben a tanulás sem ment jól.

De akkor igen. Adtam magamnak esélyt az ismerkedésre, és bevált.

Előtte úgy voltam vele, hogy úgyse kellenék soha senkinek. Mivel itthon is ezt mondák nekem.


24 évesen ismertem meg, és jöttünk össze a férjemmel, akivel már 2 éve házasok vagyunk.


27/N

2013. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül morc és mogorva az aki nem szereti a tömeget, a zajt és a nagy felhajtást. Én inkább a nyugisabb helyeket kedvelem, ott meg nem igazán az ismerkedésé a terep. Mondjuk már tökmindegy, mivel 36 vagyok. (F)
2013. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez így igaz. Ha másokra alapozod a boldogságodat, akkor sosem leszel igazán boldog, mert mindig mástól fogsz függeni.
2013. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tökugyanezt írtam volna, mint az előző.
2013. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!