Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szeretitek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szeretitek az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Lábfetisiszta vagyok, szóval engem sem zavar, ha egy fiúnak bejön az én lábam is... Emellett picit mazochista, de nem annyira durva szinteken. Mindenesetre szeretem, ha egy fiú megkínoz (kikötözés, verés...). Emellett azt is imádom, ha csiklandoznak.

Azért kérdezem, hogy lehet egyes fiúk számára taszító egy ilyen lány? Ha igen, gondolom a nem "mindennapi" dolgok miatt...

17/L


2013. nov. 8. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne.
2013. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na megy neked a marki privi áradat! :D
2013. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne baromira:D Privit nem írok, úgyis kaptál már vagy 30at mindenhonnan szerintem:D de ha mégis lenne kedved dumálni, írj, aztán válaszolok:D


20F

2013. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szüleid sokat vertek?:)
2013. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz, nagyon nem rossz, mármint a lábas rész. :)
2013. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a csikizés lenne, még okés, de így... nekem nem kell ilyen dilis csaj.
2013. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat fiút, aki szereti a lábakat.
2013. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!