Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit csináltok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit csináltok, vagy mire gondoltok, ha egy lány be lájkolja a fényképeteket?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy a csaj részéről ezt kezdeményezésnek veszitek.

Esetleg azt gondoljátok,hogy megdu**gatná magát veled a csaj.

Én nem szoktam fiúk képét lájkolni,de most van egy fiú akinek így akarom a tudtára adni,hogy tetszik..


Tudom ez gyerekes módszer meg béna...


2013. nov. 8. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolatban letudom.Tetszett neki a képem.Semmi több.
2013. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha 13 éves vagy teljesen normális
2013. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A profilképem egy 100x100 pixeles fekete négyzet.
2013. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 zotanbro ***** válasza:
szerelmet vallok az uzenofalan.
2013. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

így ha lájkolja, az már jelent vmit! pl egyetért a képpel... khm:D

2013. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És nem írok rá a csajra?
2013. nov. 8. 18:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Sztem nem írsz rá.
2013. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogyha mondjuk bizonytalan a srác,hogy bejön -e a lánynak és ez a lájk bebizonyosítja..
2013. nov. 8. 18:56
 9/11 A kérdező kommentje:
mármint a fiú a csajra(nem ír rá)
2013. nov. 8. 18:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha egy csaj felvesz engem facebookra, akit soha nem láttam, nem ismerem, az miért vett fel ? Tetszett neki a Megjelölés gomb ? NEM! Tetszettek neki a képeim.

Ha elfogadás után, a többik képem láttán elkezd nekem likeolgatni, az már nyilvános provokáció, egy rendes lánytól.

Ha nem csak likeol, hanem odaír ilyeneket, hogy sexy, vagy hogy de jól nézel ki, az már felkérés keringőre, egy rosszlánytól, akit el kell fenekelni :D


Világos mint a nap, nem ?

2013. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!