Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz? (többi lent)

Figyelt kérdés
...olyannal járni akinek az anyja életkorban közelebb áll hozzánk, mint akivel járunk?

2013. nov. 9. 00:04
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

28-ra Egyik sem..


Elvették a serdülőkorom és a 20-as éveim..

Valószínű hogy az egész éltem, csak nem merem bevallani..

2013. nov. 9. 00:59
 32/46 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod meg az igazi neved és nem hagyod, hogy közös képetek készüljön, akkor összejárhatsz vele, úgysem hiszi majd el neki senki.

Ha mégis, akkor viszont nem csak a közeli haverjainak fogja elmesélni, de 3 sör után még 20 év múlva is bárkinek.

2013. nov. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Most írtad le, ez elég vallomásszerű volt.

Hanyagolnám a hülye poénokat, amik csuklóból eszembe jutnak, viszont érdekelne, mégis hogy vehettek el tőled évtizedeket.

2013. nov. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom, van rá esély, hogy nem csak arra hajt, de minimális.
2013. nov. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

Minimális.. de mi az ami azt igazolná, hogy nem csak arra hajt..? Sztem nem csak arra hajtana.. szóval meg akarna ismerni, meg ilyenek.. és nekem megint távol kéne tartanom magamtól.. pedig tényleg erölködik, meg hízeleg szegény..

és nem mondhatom meg neki hogy miért nem..


Tud titkot tartani, ez az egy 1000 %..

2013. nov. 9. 01:10
 36/46 A kérdező kommentje:

33-as kérhetném a hülye poénokat, amiket hanyagoni akarsz?

(ha nemis ide de priviben? nagyon érdekelne!:)

2013. nov. 9. 01:12
 37/46 anonim ***** válasza:
Miért nem mondhatod meg? Megmondod, hogy hány éves vagy, úgy a legkorrektebb. Az is lehet, hogy utána nem hízelegne. Meg ha pontosan nem tudod, hány èves, az is lehet, hogy 17, csak idösebbnek tünik. Az pedig kiskorú.
2013. nov. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

Nem kiskorú, te idióta!:)

Nem érdekelnek a kis p.öcsök, ez a srác érettebb a koránál, és biztos forrásból tudom hogy 19-nek tuti kell lennie.

És ez az info legalább 1 éves.

De inkább 20-21, sztem...

A franc se tudja..


És nem a korom az oka, hanem.. sokminden..

2013. nov. 9. 01:25
 39/46 anonim ***** válasza:
Szerintem kefelj vele vagy velem 33f
2013. nov. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

És sztem tudja a koromat.. mármint ha tudni akarja, akkor 'megtudja tudni'..-ha érted mire gondolok...

Ahogy én az övét.. láttam már olyannal, aki ismer engem.. csak meg kell őt kérdeznie és saccolni tud.. vili?

2013. nov. 9. 01:48
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!