Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira fáj, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira fáj, azt hiszem szerelmes vagyok.

Figyelt kérdés

Régebben találkoztam egy sráccal, akit eleinte nem kedveltem, de később egyre jobban megszerettem. Az a gond, hogy nem tudom mit szeretek benn, de ez több mint tetszés. Ez után 2 évig nem találkoztunk és most a gimiben mindig látom. Sokszor nézem, és szerintem már ő és sokan mások is észrevették, de nem bírom ki, muszáj néznem a gyönyörű arcát még van rá lehetőségem.

Minden nappal egyre jobban megszeretem, és annyira fáj a mellkasom olyan, mintha majd szét szakadna. Szinte egész nap rá gondolok, és nem tudom kiverni a fejemből.

Ez eddig oké, de ő vagy nem ismer fel vagy csak nem kedvel, de nem szokott köszönni, és nem szoktunk beszélni sem. Ő egy másik osztályba jár, ezért nagyon nincs is rá lehetőségem mert félek. Másoktól nem kérhetek segítséget odamenni meg nem merek. A kiszemelttel sosem tudok csak úgy normálisan beszélni. Azon kívül, ha egyszer odajönne hozzám, és elhívna beszélgetni, én mindent elmondanék neki, hiszen már így is alig bírom ki...csak n nekem kelljen kezdeményeznem. Gond még az is, hogy már 2-3 évvel ezelőtt sem voltunk jóban, akkor sem nagyon beszéltünk, és

gy érzem hogy reménytelenül szeretem. Nem hiszem hogy van barátnője, még nem láttam senkivel de kitudja. Alig tudok róla valamit. Kérlek segítsetek! Mit tegyek? Nem szeretném feladni, napról napra jobban szeretem, és csak arra tudok gondolni hogy megszeretném ölelni, mindent tudni szeretnék róla, beszélni szeretnék vele. Nekem már az is mennyország lenne ha a barátja lehetnék.....de annyira félek, félek odamenni és valahogy érzem hogy nem érdeklem...de mi van ha mégis? (lány vagyok)



#szerelem #remény #szívhasító fájdalom
2013. nov. 9. 12:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok helyesírási hibáért, néhány helyen lemaradt egy-két betű. Elnézést.
2013. nov. 9. 12:16
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes szituáció,lehet h a téged és a srácot is izgatja a dolog h régen nem bírtátok egymást és most meg hirtelen egymásnak esnétek de fogalmam nincs, nem vagyok a helyedben amit javasolhatok h ne csinálj magadból hülyét ha összeakadsz vele beszélgetni lassan adagold be neki a dolgokat... h legyen ideje feldolgozni mert ha csak ledarálod neki mit érzel lehet elkergeted..
2013. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a gyors válaszodat. Nem konkrétan úgy értettem azt hogy 2mindent elmondok neki"-t, csak hogyha egyszer mégis elhívna beszélgetni /ami egy valóra vált álom lenne számomra/ és pl. megkérdezné hogy miért nézem folyton, akkor muszáj lenne valahogy belefogalmaznom a dolgokat.
2013. nov. 9. 12:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerencsés az a srác, ha már "látatlanban" is van aki ennyire szereti. Kívánom, hogy sikerüljön. De, mint fiú, mondhatom, inkább ne te kezdeményezz (ha erre van lehetőség)... a legjobb lenne, ha rávezetnéd valahogy erre. Mondjuk egyik haverjával megbeszélnéd, hogy dumáljon rólad neki, hogy szerinte milyen jó csaj,vagy, és ha nem akar lecsapni rád ő, akkor majd neki fog kelleni, utána meg majd beszámol a történtekről... stb.
2013. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szintén egy gimibe jártam azzal a sráccal, aki 6 éves koromtól 3 évig belém volt esve. Nem ismert fel, mint utólag kiderült. Azonban látszott rajta, hogy 9 évvel később is bejövök neki. Mindig nézett. Engem nem nagyon érdekelt mondjuk. Szóval szerintem amelyik srácot érdekled az igenis néz. Legalább. Szerintem az nem ciki ha megkérdezed emlékszik-e rád. Persze ne úgy, hogy elolvadsz közben a gyönyörtől. Mondd neki, hogy beugrott honnan volt olyan ismerős. Stb, stb...
2013. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. Köszönöm, nem szándékozom úgy kezdeményezni...azon kívül nem is mernék.


5. Nem tudom hogy szokott e néha felém nézni, mondjuk néha azon gondolkozom hogy azért néz, mert már hülyének néz hogy egy lány miért nézi őt folyton. Rendben van, próbálkozom, köszönöm mindkettőtöknek.

2013. nov. 9. 13:09
 7/8 A kérdező kommentje:

haha milyen ironikus.

Megtetszik nagy nehezen egy srác, és összejön vele egy barátom /aki amúgy nem tudta, hogy nekem tetszik/


Eltelik egy kis idő, nagy nehezen megszeretek egy másikat, erre összejön vele egy másik barátom.


Mit követtem el? XDD

2014. jún. 6. 22:42
 8/8 idlib válasza:
Haha :D sajnalom ez tenyleg szar lehet. :( de ha ez nyugtat nem vagy egyedul. Pont most jott ossze az egyik legjobb baratnom azzal a sraccal akibe mar 2eve szerelmes voltam. Es ami a raadas, hogy mindig ennek a lanynak ontottem ki a szivemet a sraccal kapcsolatban, es mivel az osztalytarsa volt a srac igy mindig tudott meselni rola. Szoval mi tenyleg nagyon szerencsetlenek vagyunk :D amugy viccet felreteve nekem ez tenyleg nagyon rosszul esett, nem szamitottam ra h ilyenre kepes egy baratno akivel mar 6 eve (osszesen 6an vagyunk baratnok) tenyleg legjobb baratnok vagyunk..
2014. júl. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!