Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen a szerelemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


2011ben ért végett a 2 éves kapcsolatom,mert az utolsó

hónapokban a párom külföldön találkozott,és hát megcsalt.


Aztán összejöttem egy évfolyamtársammal,1,5 évig voltunk

együtt,az utolsó hónapokban egyre b*nkóbb lett,aztán

névnapom előtt egy nappal kidobott,hogy ne kelljen

nekem ajándékot vennie,így mondta ki a szemembe.


Utána úgy voltam nem akarok kapcsolatot,hónapokig egyedül voltam,míg lett egy szeretőm,de idővel ott is beütött a bibi,kiderült,hogy 5 éves kapcsolatban van,és eljegyzett

párja van,azóta már a felesége.


Akkor kezdett kicsit elegem lenni,de még egy srácnak

adtam egy utolsó esélyt,az első hónap tökéletes,majd

váratlanul szakít és visszament az exéhez.


Na itt besokalltam,és fél éve szingli vagyok,de

barátnőm unszolására felregisztráltam egy netes

társkeresőre,két sráccal kezdtem el aktívan beszélgetni,

mindkettő szimpatikus volt.


Az egyikről kiderült,az a legjobb barátja,akit én

pár éve elutasítottam,mert kapcsolatban voltam,és

azóta is utál engem a mai napig.


A másik meg egyik napról a másikra eltűnt,pedig

vele már emaileket is váltottunk,2 napja

nem hallok felőle semmit.


Szerintetek mit csinálhatok rosszul,hogy semmi sem

jön össze nekem szerelem téren?


23/L


2013. nov. 9. 16:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hiába vagyok lány,ennek okát sajnos nem tudom,pedig a kérdésben említett barátnőm is ilyen,összejön egy jó pasival,odaadja magát,majd a pasi eldobja,és nekem

sír,miért ilyenek vele.


Mondjuk sok pasira pedig elmondhatni azt,hogy a csajnak

csinosnak kell lennie,hiába b*nkó,esetleg r*banc,de hátha jól nézz ki,akkor édes mindegy,tisztelet a kivételnek,

de mostanság egyre gyakoribb ez is.


Az okot nem tudom,ezért kérdezlek titeket.


4es visszaírtam a privátra.

2013. nov. 9. 17:26
 12/13 anonim ***** válasza:

Biztos defektes vagy.De lehet,hogy azok a defektesek,akikkel összejöttél,vagy azért vonzod őket,mert az vagy.

Amúgy nem biztos,hogy bármit is rosszul csinálsz.Sajnos olyan világban élünk,amiben nincs becsület,tolerancia,hűség az emberek többségében.Sok sikert ahhoz,hogy normális embert találsz egy olyan bolygón,amin 7 milliárdan élnek és a civilizált területeken egyre inkább csak azt lehet észrevenni,hogy í civilizáció,csak hanyatlik,mert míg technológia szempontjából haladunk előre,addig társadalmilag és emberileg csak visszafele fejlődtünk a modern korba való belépés óta.

De nem tudhatjuk,hogy mi a valódi baj veled,mert nem ismerünk.

2013. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Láma köszönöm neked is a válaszod,gondolkodtam már azon bennem van-e a hiba,vagy másban,csak egyszer erre jut az ember,egyszer arra,de most egyenlőre nem akarok kapcsolatot,attól ismerkedem tovább,csak most kissé

megingott a bizalmam. Neked is ment a zöld kéz.

2013. nov. 9. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!