Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Aláztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Aláztatok már meg lányt az ismerkedésnél csupán azért mert éppen jól esett kiadni magatokból? Ha igen, milyen érzéssel töltött el titeket? Lányokhoz is szól a kérdés (! )?

Figyelt kérdés

Itt most nem magukat meghívató ribikre gondolok hanem teljesen kedves, normális, talán még kissé félénk, önbizalom hiányos lányokra akik rávették magukat a kezdeményezésre, odamentek volna beszélgetni ti pedig válaszként durva szavakkal lekezelően elküldtétek a francba.


Például, odament a lány, hogy "Szia, Timi vagyok" (bármilyen más név is megteszi) ti pedig erre annyit reagálnátok, hogy "szarok rá" és továbbálltatok.


Félreértések elkerülése végett, nem csináltam ilyet de érdekelne más csinált-e már és hogy érezte magát, esetleg a lány mit reagált utána, hogyan viselkedett, lett-e belőle barátság?

A kérdés azt hiszem egyértelmű mire akar utalni, sokan mondják, hogy a lányok a bunkókra buknak, akik bántják vagy lesajnálják őket és kíváncsi vagyok.



2013. nov. 9. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát velem már volt ilyen csak engem próbát megalázni, hát nem lehetett neki túl jó érzés mert sípcsonton rúgtam ..:)
2013. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nos, nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de hozzám nem jönnek oda a lányok. :D
2013. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja igen, légyszíves írjatok kort és nemet is.
2013. nov. 9. 23:41
 4/14 anonim ***** válasza:
2. 20/f
2013. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Esetleg azt is leírhatjátok, hogy pontosan hogyan történt a dolog.
2013. nov. 9. 23:42
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

kor

nem

2013. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez általában úgy történik, hogy valószínűleg látszik rajtam már kívülről is a határozottság és a magabiztosság teljes hiánya.

Már megint a kettes voltam, sziasztok.

2013. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én azt próbáltam ki, hogy egy ilyen szöveggel odajött a lány: "Szia, xy vagyok". Azt válaszoltam rá, hogy "Akkor beszélj az Uradhoz, ha kérdez. Ha kell valami, intek, semmirekellő szolga."


20/F

2013. nov. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem.


Valószínűleg nem is tennék ilyet, már csak udvariasságból sem. De mindegy, mert egy ilyesmi szituáció (gyk. a csaj csak úgy kezdeményez minden előzmény nélkül) előfordulásának elég kicsi az esélye.


De csináld nyugodtan, erről (is) szól az egyenjogúság. :)

2013. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ó, bocsánat: 27F
2013. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!