Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ez? Szerelmes vagyok 1 fiuba es almodozok rola es az valora valik.

Figyelt kérdés
Elso beszelgeteskor azt eresztem hogy mintha mar 1000 eve ismernem pedig akkor besz, vele eloszor.Almodozok rola, ez nm szokatlan,de az valora is valik.

2013. nov. 10. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az emberi kisugárzás erősebben hat a véletlenekre mint azt bárki is hinné :)

De azért ne örülj előre, az igazi szerelem kölcsönös. Ne ess abba a hibába hogy csak bemesélsz magadnak valamit, ami egy oldalú.

Azért csak hajrá, remélem megtaláltad a nagy Ő-t!

2013. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem meselek be semmit magamnak,tudom hogy ez furan hangzik hogy valora valnak de igy igaz
2013. nov. 11. 18:32
 3/3 anonim válasza:
Hát ha egy ember pozitívan áll a dolgokhoz.és valóban a kisugárzás is benne van.. mert ha bejön nekem azt nem fogod tudni eltakarni az arcodról ha beszélgetsz vele:DD és álmodozol róla..aranyos...lehet ő is rólad..valóra is válik néha..szuper ...akkor ezt elkönyvelheted annak h lehet te is bejössz neki..állj mindig pozitívan ehhez esetleg kezdeményezhetsz ha ő nem teszi mert fél..stb..:D
2013. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!