Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti élveznétek, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti élveznétek, hogyha nyáron levennétek a balerinacipőtöket, aztán a fiú egyből elkezdené nyalogatni a talpatokat?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy hosszú séta után már fájna a lábatok, talpatok, ő pedig elkezdené nyalogatni, szopogatni a lábujjaitokat, a lábujjatok között is nyalogatná, meg megmasszírozná a talpatok, vádlitok.

Élveznétek, jól esne?



#láb #lány #talp #nyalás #talp nyalás
2013. nov. 10. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De öntsön rá egy kis csokiszirupot is, mert attól nagyon bevadulok, ha csokiban úszok.
2013. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ki olyan hülye, hogy hosszú sétára balerinacipőt vesz?
2013. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

sosem lehet tudni, mit hoz a jövő.

lehet nincs parkolóhely csak messzebb, stb, vagy meg kell állni időközben, ilyenek.

amúgy nekem az tetszik a csajokon, balerinacipő, plusz miniszoknya.

2013. nov. 10. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Remek, még egy lábfétisközpontú kérdés.
2013. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

és az baj? :)

tehát nem élveznétek akkor?

2013. nov. 10. 13:47
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Bajnak nem baj, csak kezd kissé unalmas lenni. Úgyis mindig lesznek, akik vevőek rá és olyanok is, akik nem. Én az utóbbiak közé tartozom, sokkal inkább érezném röhejesnek és kényelmetlennek a helyzetet, mint izgatónak.
2013. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

miért kényelmetlen? az ókorban a görögök úgy fogadták a vendégeket, hogy megmosták a lábát.

engem nem zavar ha van egy kis szaga a lábnak, vagy valami, sőt még izgat is valamennyire, persze csak ha mértékkel, nem annyira, hogy elérezni többkilóméterre :D

2013. nov. 10. 13:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért kényelmetlen, mert a megalázás netovábbjának érezném, ha engem köteleznének erre, így az ellen sem tehetek, hogy mást ilyen körülmények közepébe helyettesítsek. Fölösleges ehhez hasonlítani olyasmit, ami egyrészt régen a kultúra megszokott és természetesnek vett része volt, másrészt nem is teljesen ugyanazt a tevékenységet jelöli. Megkísérelheted megmagyarázni, miért nem ésszerű ellenérzetet táplálni iránta, csak nem biztos, hogy érdemes. Ilyen alapon bele lehetne folyni a nudizmus fogadtatásába, abba, hogy Indiában a tehén szentállat, a pókfóbia logikátlanságába, és mindenbe, amire a reakció ösztönös alapú vagy neveltetésfüggő. De ameddig én nem ítéllek el miatta, neked sem kellene a megtérítésemen munkálkodnod.
2013. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Elmondhatatlanul gusztustalan.
2013. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
hát a piszkos, izzadt lábad tuti nem kezdeném nyalogatni, de megmasszirozni azt igen
2013. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!