Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak a lányok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak a lányok egy kicsit empatikusabbak lenni a ronda pasikkal?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 15:29
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Ez a nap témája?
2013. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
úgy tűnik igen.
2013. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem tesztek semmit magatokért, nincs akaraterőtök, folyton kibúvókat kerestek, és többet sírtok, mint egy hasmenéses csecsemő.
2013. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én azért nem tudok empatikus lenni, mert nem tudok azonosulni (együttérezni) egy olyan attitűddel, amikor valaki a negatívumait tekinti az identitása legfőbb elemének. Minden emberben vannak pozitív tulajdonságok, azokat kellene inkább erősíteni, és megtanulni kompenzálni a hátrányokat (a sikeres, kiegyensúlyozott emberek ezt teszik, ugyanis nekik is megvannak a maguk hibái, gyengeségei, csak nem azzal foglalkoznak).

Ha a ronda pasik képesek ezt belátni, és a hibáik mellett megvizsgálják az előnyeiket, az ebből fakadó lehetőségeket is, akkor minden empátiámra számíthatnak.

2013. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

Az gond, hogy alamizsnával még nem rángatod ki a helyzetéből a koldust.


Az empátiával nem lesz előrébb senki sem. Az arra jó, hogy helyünket átadjuk az idősebbeknek, kismamáknak, illetve átsegítsük őket az úton.


Aki magába keseredett, neki kevés az empátia, nem fog vele semmire menni.

2013. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Csak ebben a mondatban 5 általánosítás volt.

1. Nem minden lány r*banc, hogy ne legyenek empatikusak.

2. Mindek nekik empátia? Lehet hogy egy másik lánynak ő a főnyeremény.

3. Az a kifejezés, hogy "ronda" nem megfelelő fogalom, rossz a társadalmi normákat tekintve.

4. Rengeteg lány tud empatikus lenni.

5. nem mindegy, hogy egy másik lánynak nem tetszik, vagy neked nem felel mega fiú.

2013. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

Pontosan most mit jelent neked az empátia? :D

Az, hogy ne legyenek veletek gonoszak? (ilyet nem tapasztaltam)

Vagy azt, hogy menjenek el veled randizni? nehát segíthetnének tapasztalatot szerezni az ágyban? :D (csak azért kérdezem, mert a múltkor volt ilyen kérdés, hogy egyes csajok, akik mindenkivel lefeküdnek miért nem segítenek az itteni pasiknak)- ez nevetséges.


Egyébként ne is haragudjanak a kedves napi szinten nőgyűlölő panaszkodó pasik, de nem egy olyan lányt ismerek innen, akik segíteni szerettek volna nekik és ők meg ahelyett hogy fogadták volna a segítséget, elküldték őket a fenébe. Na ezen kívül még rengeteg segítő, tanácsot adó komment, aztán ők lettek a hazug szemetek. Az ilyenek nem is érdemelnek meg semmit és senkit!

2013. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Shai-Hulud ***** válasza:

Ugyanazért, amiért a pasik nem tudnak egy kicsit empatikusabbak lenni a ronda lányokkal.


A pasik is, és a lányok is a szebb példányokat keresik a másik nemben.


Te sem a csúnyácska, bénázgató csajokra fogsz rákattanni, hanem a csinosabb, szexi cicákra.

Akik persze nem mutatnak semmiféle empátiát a ronda pasikkal..... :D

2013. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

4: Én tisztában vagyok az erősségeimmel is, teljesen reális az önértékelésem. Viszont ha a világ összes pozitív belső tulajdonságát birtokolnám, még az sem kompenzálná azt az ocsmány kinézetet, amivel rendelkezem.


7: Azért nem tapasztaltad még a gonoszságot, mert nem voltál még ronda pasi. Akkor tudhatnád, hogy napi szinten milyen gonoszságokat kell elszenvedni, és átéreznéd a ronda pasik felé irányuló folyamatos gyűlöletet. Már az is sokat segítene, ha nem néznének minket levegőnek. Mondjuk egy randit nem bánnék, arról viszont már letettem, hogy valamikor is szexelni fogok, de ez a legkisebb problémám. Tudom, hogy a kinézetem miatt örökre szűz maradok, meg egy lánytól sem várhatom el, hogy akár hozzáérjen valakihez, aki annyira ronda, mint én.

Amúgy én még nem találkoztam itt olyan lánnyal, aki valóban segíteni próbált volna.

2013. nov. 10. 15:44
 10/44 A kérdező kommentje:
8: nincs igazad, mert nekem bármilyen lány jó lenne, nem válogatok, a külsőm miatt nem is válogathatok.
2013. nov. 10. 15:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!