Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bukik a mai fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gorgo 20 kérdése:

Miért bukik a mai fiatal lányok egy része ezekre a gusztustalan japán tranfesztitákra?

Figyelt kérdés

Tényleg semmi férfiasság nincs szerintem a keleti férfiakban a nagy részük azért is megy el trancinak de akkor már bálványozni is kell őket meg profilképnek /boritoképnek kirakni szivecskékkel ezmár gusztustalan. Miért buknak erre bizonyos lányok? itt egy péda is...

[link]



2013. nov. 10. 19:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Irigy vagy mi? :D
2013. nov. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig inkább ez, mint az európai transzfesztiták xD (a.k.a. páwák)
2013. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
0%
szerintem is csúnyák..
2013. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem őket, de a gazette egy elismert együttes, ha a zenéjüket szeretik a tagokat is szokták. Főleg a tinik :D
2013. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
20%
Ezekre csak a mangás 15-16 évesek buknak, méghozzá azért, mert GYEREKEK, és egyenlőre nem nincs kialakult ízlésviláguk. Egy eszmére buknak, ami szerintük helyes, majd kinőnek belőle.
2013. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Meg a japánoknál ez a divat..
2013. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
0%

Hát én is mai fiatal lány vagyok, de szerintem borzalmasak! Úgy néznek ki, mintha nők lennének.

Sokkal jobban szeretem az ilyen férfiakat:

[link]

2013. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Már nem tudom hányadik válaszoló:

Miért kéne ebből kinőniük? Ez nem valami betegség, valakinek ez jön be, akkor valakinek az jön be. Kész. Kérdező, nem értem miért foglalkoztat ez, és mi közöd hozzá. Ha azt mondom, nekem bejönnek a kék szemű fiúk, akkor megkérded, hogy miért?

2013. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

én szeretem az animékat is, és a mangákat is, holott felnőtt nő vagyok saját vállalkozással(kozmetika).

lassan 4 éve élek párkapcsolatban. Az életben nem fanyarodnék egy ilyen "fiúra" de még egy kigyúrt tesztoszteron bomba japán férfira sem, mert az egy más világ.

Ez a válasz annak szól, aki azt hozta példának, hogy a mangázást majd kinövik, meg azok buknak az ilyenekre, mert ez is csak egy negatív sztereotípia.

Ennyi erővel azokat is hozhattad volna példának, akik a nagyon csöpögős romantikus filmek szerelmesei, mert ők talán meglátják az ilyen fiúban az érzékeny férfit, vagy akármit.

Ízlés dolga az egész. Van is erre egy jó mondás:

"Mindenki tetszik valakinek, de senki sem tetszik mindenkinek" Ezen kéne elgondolkodni, és nem másokat lenézni.

üdv.

2013. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
100%

Japánban ez egy stílus, divat. Visual keinek hívják, ha nem tudnád :)

És az, hogy ilyen a színpadi kiállásuk szerintem egyáltalán nem baj, sőt, stílusos. Mint férfiak, így nekem sem jönnek be, de azért gondolj bele, hogy civilben nem így járkálnak.

Ha meg majd úgy tudsz gitározni, mint Uruha, vagy lesz egy olyan híres bandád, mint a GazettE, MÉG AKKOR SEM kéne más stílusát fikázni. Ez senkinek sem reszortja szerintem...

2013. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!