Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagy nem, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagy nem, hogy így megváltoztam?

Figyelt kérdés

Egész későn 21 éves koromba volt először barátnőm. Azelőtt semmi, se csók se ölelés, semmi nem volt. Kb átnéztek a nők rajtam. Az évek alatt annyira felgyűlt bennem a vágy, hogy mikor végre megtörtént akkor olyan hatalmas élmény volt, nagyon intenzív. Egy új világ tárult elém szinte.

Aztán mostanra már megszoktam a jót, vagy csak a hormonjaim most álltak be, nem tudom. Valahogy szeretném kicsit a régi érzéseket visszahozni, egyáltalán lehet e ez egy stabil párkapcsolatban? Azóta is azzal a lánnyal vagyok, nem is akarok mást. Szóval az hogy szerezzek új barátnőt nem megoldás. Nyilván már megnyíltunk annyira egymásnak, hogy az intim szféra teljesen elmosódott. Mások hogy kezelik ezt? Főleg olyanok válaszára lennék kíváncsi, akik hasonlóan jártak.


2013. nov. 10. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Tosztál, hogy így megváltoztál?
2013. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez igaz-e, de állítólag van egy patkánykísérlet, amiben van egy patkánypár, nevezzük őket A-nak és B-nek. Összeeresztik őket, őrülten szexelnek, aztán a hím patkány (A) ráun a nőstényre. Ekkor kiveszik tőle a nőstényt és beteszik mellé C-t, aki egy másik szagú, formájú, típusú nősténypatkány. "A" nagyon megörül neki. Állandóan szexelnek. De aztán megunja. Kiveszik tőle C-t, visszateszik hozzá B-t, és erre "A" úgy tesz, mintha sosem látta, szagolta, érezte volna még: őrülten szexelnek.

Az a lényeg, hogy ugyanazt a szagot és mindent megunja a páciens. (Állítólag.)

2013. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de miért unnak rá a pasik a barátnőjükre, akik meg szeretik őket? :S ő ad neked szeretetet stb erre a kérdésre már régóta keresem a választ, jó is hogy kérdezed. szóval mi változott benned? mi a különbség az akkor és a most között? és pl melyik izgatna fel jobban a barátnőd meztelenül vagy egy másik jó nő meztelenül?
2013. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

azért én ezt nem mondanám, hogy ráuntam. Vele akarom leélni az életem. Pusztán már más. Régen olyan állapotba voltam, hogy egy kis csábítástól is már teljesen felpörögtem. Mostanra meg már úgy megismertük egymást, hogy nincs intim zóna, együtt fürdünk, együtt alszunk bármi, ami régen max álom volt. Talán megszoktam, most is felizgat. Csak már nem pörgök be úgy mint régen az elején. Annak sincs sok értelme, hogy váltogassam a nőket, csak mert az elején még minden új. Persze hogy akkor intenzívebb.

A kérdésedre azt tudnám mondani, hogy ha el tudok függetleníteni a barátnőmtől, akkor az új nő annyi előnnyel indul, hogy új, nem tudom a gondolkodását, illetve még nem vetkőztem le a gátlásaim előtte. Így abban a helyzetben lehet hogy felpörgetne. De nekem ennél fontosabb az hogy ezeken a pillanatokon kívül is legyen valami és mi már azért létrehoztunk valamit. A komoly kapcsolatok híve vagyok, szeretem is, sőt fel is izgat. Csak mondjuk már nem leszek az a tizenéves hormonokkal túltengő srác aki 21 év alatt annyi vágyat gyűjtött össze, hogy akkor ott nagyon kirobbant belőlem. Talán most normális. Ezért keresem a választ olyan huszonéves férfiaktól akik ezen átestek.

2013. nov. 11. 00:44
 5/5 A kérdező kommentje:
még valami, akik már 5-10 éve vagy több ideje vannak együtt, gondolom ott is átértékelődik kicsit ez az egész. nem?
2013. nov. 11. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!