Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy fiúba de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiúba de tudom hogy nem lehet az egyém hogyan nyomjam el magamba az érzélmeket?

Figyelt kérdés

2013. nov. 11. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyesmit nem lehet tenni...probald magaddal elhitetni h ugysem kaphatod emg es h te jobbat erdemelsz..idovel elmulik.. szerelmes amugy sem lehetsz olyanba akivel nem vagy egyutt :)
2013. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért nem?
2013. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Omnia vincit amor!


Mesélj, mi a helyzet!

2013. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sok kommentet köszi de ha lehet akkor értelmesseket!!
2013. nov. 11. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi volt szerinted, ami "nem értelmes"? Ha nem látnád, próbálunk úgy segíteni, hogy a lehető legjobb legyen, de ehhez több információ kellene.


(3-as voltam)

2013. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sokkal idősebb nálam amikor találkoztunk utójára a szememet és a fenekemet nézte ez figyelmeztető jel lehet?
2013. nov. 11. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha semmiképpen se jöhettek össze, akkor fordulj el tőle, ne keresd! Foglald el Magad (tanulás, haverok, hobbi stb.), legyél nyitott mások felé!


Az, hogy legutóbb mit nézett rajtad...ez alapján nem sokat lehet mondani róla. Valószínűleg Te is tetszel neki, de ha nagyon látványosan méreget, akkor lehet, hogy csak vonzódik Hozzád. Ha nekem tetszik egy lány (és nem csak szexre kell), akkor a szemkontaktust keresem vele és nem egyből a mellein meg a fenekén legeltetem a szemeim.

2013. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mennyi idős vagy?
2013. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!