Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok, ti gondolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok, ti gondolnátok, hogy valójában ezeknek a félénk, visszahúzódó, csendes, komolynak látszó fiúknak van egy ilyen oldala is vagy ti alapból úgy gondoltok az ilyen fiúkra, hogy mind nyomi, szűz, aki még nem is csókolózott sosem?

Figyelt kérdés
Mert, ha engem bármilyen idegen, főleg lány meglátna, szerintem azt gondolná, hogy fú, ez a nyomi tuti nem volt még sosem lánnyal, nem is csókolózott stb. Mert elismerem, hogy a külsőm is ilyen nyomis, genetika főleg, de a jellemem is általában idegenek között ilyen félénk, feszült kicsit, csak barátok előtt meg randikon tudok laza lenni, épp ezért is fura, hogy míg egy zsúfult buszon vagy a városban sok ember között elég nyomi, szerencsétlen benyomást keltek, míg egy randin egy lánnyal kettesben meg elég szenvedélyes, humoros, laza tudok lenni, ha megvan az összhang köztünk és talán így nem is meglepő már, ha azt mondhatom, szűz sem vagyok és csókolóztam már több lánnyal is. Nem vagyok azért egy dugógép sem, aki minden héten mással dug, mert nyomiként tény, hogy sok lánynak nem vagyok az esete, de vannak, akik eléggé bírnak és hiányolnak. Csak kicsit zavar, hogy tényleg ilyen nyomi, lúzer, szűz kinézetem van, közben meg nem is vagyok az, sőt elég perverz, huncut oldalam is van, de azt általában csak a közeli barátok és a lányok tudják, akikkel kettesben alakulnak a dolgok. :D
2013. nov. 11. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mintha engem írtál volna le :/ ijesztő
2013. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna..

Akiknek megmutatom a másik oldalamat vagy megutálnak vagy csodálkoznak, de idővel elfogadnak.

Én már egy ideje kezdem úgy érezni mintha 2 különböző Énem lenne.

2013. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb ember külső alapján ítél testvér! Bár minden ember alkot magában egy véleményt,ha ránéz valakire. Mindenkinek van egy emblémája, ami alapján a másik következtetéseket tud levonni. Én is szoktam, csak gyakran tovább is gondolom,hogy egyáltalán nem olyan biztos az,hogy ő olyan,mint kinézetre. Amúgy meglepően hasonlít rám,amit leírtál, csak én kevésbé viselkedem félénken,nagyon felszabadítóan hatott rám az új környezet :)) De végülis honnan tudod biztosra, hogy a lányok mit gondolnak? Feltételes módban írtad az egészet :)
2013. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lányként írok. Eddig is tudtam, hogy a kisugárzás, az önbizalom, a magabiztosság NAGYON fontos, de hogy tapasztaltam is már! Van két fiú az osztályomba. Egyikőjük sem néz ki jól. Az egyik visszahúzódó, "nyomi", mint ahogy te írtad kérdező, a másik is. VISZONT a másiknak olyan személyisége van, önbizalma, meg minden... hogy azok mellett a külseje nem is számít! Rá kéne jönniük az embereknek, hogy a kisugárzás tényleg nagyon fontos, és nincs okuk arra, hogy ne legyen önbizalmuk.
2013. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem igazából pont egy ilyen személy az ideálom, mert én is hasonló vagyok :)
2018. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!