Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lehetek, ha kilyukadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek, ha kilyukadt a gumi?

Figyelt kérdés
Baratommal kb 3hete "lefekudtunk" (nem tette be) és ő elélvezett a nemi szervemre. Most nov. 10én jött meg...de attól felek h terhes vagyok. Hallottam mástól is h terhesség alatt is megjohet..

2013. nov. 12. 09:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha kívülről élvezett rád ráadásul meg is jött és nem ment be a maci a málnásba akkor mitől lennél terhes?
2013. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Terhességi teszt a megoldás cirka 1 hét múlva.

És lehetséges igen, anyámnak is megjött 1-2 alkalommal mikor hugommal terhes volt :)

2013. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a sztoriban hol a lyukas gumi???
2013. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mikor elélvezett akkor vettük észre h lyukas a gumi
2013. nov. 12. 09:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem értem. Minek kellett gumi, ha úgysem teszi be, és ha nem tette be mégis hogy a francba szakadt el, és hogy hogy nem vettétek észre?
2013. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi van? Nem tette be, de igy is gumit huztatok? Vagy alapbol van rajta minden nap egy? :D Tudjatok egyaltalan mire valo a gumi?
2013. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? (igen ez fontos kérdés mert ettől függ h mit válaszolok :P)
2013. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
16
2013. nov. 12. 09:33
 9/14 anonim ***** válasza:
ha ugyanolyan erősségű a vérzés, nem! A terhesség alatti vérzés kóros és mindig sokkal enyhébb. Vagy vetélésről van szó.
2013. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Alapból ha reáveri a nunusodra és bekerül egy jó pár virgoncka kis fickó a hüvelyedbe, akkor lehetséges h fel úsznak oda ahova még nem szeretnéd de erre eléggé kicsi a valószínűség. Ha meg kilyukad még szex közben akkor ugyebár kevesebbet kell vergődniük. Nem tudom h milyen iskolába jársz most (van e biológia órád) de pár éve tuti volt. Nekem már jó pár éve volt utoljára de ha az emlékeim nem csalnak, nincs olyan h ha megjön akkor még lehetsz terhes mivel az olyan petefészkes cuccok nem ágyazódnak be vagy vmi ilyesmi. Nem tenném rá a nyakamat h jól tudom, nem vagyok orvos. :D De 16 évesen, pláne h megy a móka sokkal jobban tisztában lehetnél a dolgokkal... Eléggé kellemetlen 16 évesen abortuszra meg miegymásra menni, arról nem is beszélve h egy ilyen dolog után ha kiderül (mert kiderül) nagyon kedvesen fognak 'hozzád állni' a környezetedben lévő emberkék. Persze balesetek történnek de azért nem kell kísérteni a sorsot.
2013. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!