Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen fajta fiúk kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fajta fiúk kezdenek "jókislányokkal"? Igaz, hogy többségében rosszfiúk mellett kötnek ki?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Itt vagyok én teljesen rendes antialkoholista nem gépezős ember vagyok és egyedül. Miközbe hallgatom ahogy a nők panaszkodnak hogy mekkora állat a férjük. Gondolom magamba ilyenkor. Hát vessetek magatokra hogy az kell nektek nem én.
2009. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
A meleg fiuk kezdenek "jókislányokkal" és mivel csalódnak bennük ezért kötnek ki rosszfiuk mellet.
2009. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Első... annyira igazad van... de vannak olyan nők, akik mindig is ilyen pasira vágynak.. aki nem bulizik... nem iszik.. nem drogos... hűséges... stbstb... pl én is ilyen beállítottságú vagyok, és akik nem ilyenek, nem is jönnek be.. szóval van kivétel...csak kevés :)
2009. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Meg hát...
2009. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17:58. Első vagyok. Mind ezt mondja amit te. Csak nem ott kötnek ki a valóságba a végén.
2009. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már annyira megszeretem ezt az első válaszolót,hogy mindjárt kikötök mellette:)
2009. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez törvény.A jókislányok a rosszfiúkat választják,mert azt hiszik,hogy na,majd ők megváltoztatják a pasit.Végül is,a szerelem csodákra képes,gondolják naivan.Aztán a jókislányok pofára esnek egyszer,vagy kétszer,vagy 15-ször.Van olyan jókislány,aki végül átpártol a jófiúkhoz,és boldog lesz,s már belátja azt,hogy ezt nem így kellett volna ANNO.Van olyan is,aki rossz kislánnyá válik,és soha nem tanul a kudarcaiból.Ez kb.15-20 éves korig így megy.Aztán a kislányból nő lesz,vagy buta nő,vagy okos nő.A buta nő továbbra is a megszelídíthetetlen vadra fog vadászni,az okos nő pedig a hozzá illőre.Én kb. 16 éves koromtól 18 éves koromig buta jókislány voltam.Mindig a rossz pasik kellettek.Aztán megismertem a páromat,akivel 5 éve vagyunk együtt.Ő jófiú..:-)Tanulság: jóislányok,ne pazaroljatok el az életetekből egy percet sem rosszfiúkra!Nem éri meg!Akkor sem,ha 16 múltatok...
2009. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mijaza jókislány? Definiálnád mit értesz ezalatt?
2009. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
első... az én barátom is ilyen, mint te :) mármint ezek alapján.. nem iszik, nem drogozik, nem gépmániás, ért hozzá, de nem ül előtte sokat.. nem járkál el berúgni...sportol...okos... szóval, a "mind ezt mondják, de..." nem mindig igaz :)
2009. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Annak,aki lepontozott,üzenem,hogy nyissa ki jobban a szemét,mert ez általában tényleg úgy szokott lenni,ahogy leírtam.A jókislányoknak általában a rosszfiúk kellenek,de csak addig,amíg fel nem nőnek(kb. 16-20 éves korukig),és itt most TISZTELET A KIVÉTELNEK,mondom,általában.Van,aki viszont még felnőttként is az ilyenekhez vonzódik,ez van,ez tény sajnos.Akár tetszik,akár nem.
2009. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!