Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, erre mit reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, erre mit reagálnátok (minél többen írjatok légyszí)?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit pár hónapja ismertek, elbeszélgettek vele, sokszor egymás mellé ültök előadáson, majd egyszer csak a lány megpuszilna titeket és zavartan elsietne.

Mit tennétek? Kérlek, kort is írjatok :)


2013. nov. 12. 22:17
1 2
 1/11 zotanbro ***** válasza:
ha tetszene akkor kezdeményeznék! 19 F
2013. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nem lenne senkim,akkor vigyorognék és legközelebb meghívnám egy kávéra,hogy beszélgethessünk egyet.
2013. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha nem tetszene, netalán irtóznátok tőle?
2013. nov. 12. 22:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Meghúznám a haját, ahogy egy szerelmes ovis csinálja.
2013. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 zotanbro ***** válasza:
ha nem tetszene akkor megkérdezném tőle hogy mire véljem ezt? aztán nem firtatnám továb..
2013. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy pusziba nincs semmi olyan... hogy irtózni kellene tőle.
2013. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezném hogy mégis mit szeretne konkrétan, bár azért ebből nem nehéz kitalálni. :D De megbeszélném vele a dolgot, akár tetszene külsőre, akár nem. :)

25/F

2013. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ennél egyértelműbben csak akkor jelezhetné,hogy tetszel neki, ha lefogna, és beleüvöltene az arcodba, hogy "tetszel!!!" :)

Kezdeménezz :)

Elsőre megteszi, a spontán puszit visszaadod. Tudod, kölcsön puszi visszajár ;)

2013. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nemnem, én a lány vagyok :)
2013. nov. 12. 22:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaah értem :)

Én visszaadnám. Szerintem fiú figyelme felkeltve, és szerintem erősen elkezdene érdeklődni. :)

2013. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!