Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a magas férfiak találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a magas férfiak találnak meg mostanság?

Figyelt kérdés

Egy 190 centi feletti sráccal találkozgatok mostanság, aki mindig elmondja, mennyire aranyos, hogy ilyen pici vagyok (160 centi)


Előtte egy 2 m feletti sráccal voltam kapcsolatban, aki szerint szintén mennyire aranyos a magasságom, valamint a kicsi lábam (37-38)


Miért? :(



2013. nov. 13. 07:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert ők átlátnak a tömegen.
2013. nov. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert van egy-két nagyon magas srác akinek ez a heppje, hogy direkt alacsony lányokat keres, mert azok olyan cukik, kedvesek, aranyosak, stb. Mondjuk szerintem van bennük egy enyhe pedofil hajlam is, de ez már csak a személyes véleményem, mert azért 190-210 centihez képest a 160 majdnem olyan, mintha egy gyerekkel járna, főleg ha a lány nem a teltkarcsú verzió. Bocsánat ha megsértettelek a véleményemmel, nem állt szándékomban természetesen.
2013. nov. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
én 162 centi vagyok, a férjem 197. teljesen jól elvagyunk, egyáltalán nem zavar minket, szerinte aranyos vagyok hogy pici vagyok, nekem meg világ életemben ez volt az álmom, hogy magas kopasz, nagydarab :) apa mindig kinevetett hogy én kicsi vagyok ahhoz... hát nem :))) egyébként 22 vagyok, e mindenki 25 körülinek néz.. fogalmam sincs miért, a testalkatok sem olyan mint egy kislányé ( Hál'Istennek. ) látszik hogy nem a lánya vagyok.
2013. nov. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
testalkatom* bocsi.
2013. nov. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én csak 175-180 körül vagyok az jobb? xD
2013. nov. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A 2-es tipikus irigy válaszoló :DD

A pedofil jelzőt csak az szokta dobálni, aki magas lány létére nem talál magas pasit vagy egy alacsony pasi, aki úgy érzi hogy elveszik tőlük a kicsi lányokat.

Ő se látott még egy 160 cm-es és egy 190 cm-es pasit egymás mellett. Kb a válla alá ér kicsivel (úgy mondom, hogy én 163 cm vagyok és több 193 cm feletti haverom van) Még 140 cm-nél megérteném a kisgyerek jelzőt, de a 160 cmnél ami közel átlag eléggé... túlzás!!

A másik mondás : "állva is lesz..." :DD Nevetségesen béna szöveg!



Egyébként kérdező, ha gondod van azzal, hogy csak a magas férfiak találnak meg, akkor keress egy alacsonyabbat! Nemcsak a magas pasik között vannak, akik pici lányokat keresnek. Az, hogy egy 2 m-es pasid volt és most egy 190 cm-es pasival találkozol véletlen .

Ha majd 10 pasi száll rád és mind magas, akkor talán tényleg el lehet gondolkozni ezen, de te most komolyan 2 pasi után állítasz ilyet?

2013. nov. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy simán csak vonzó vagy? Annyira nem borzasztó egy magas pár. Ha így hozza az élet, akkor miért ne?
2013. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A magas férfiak jellemzően sikeresebben tudnak közeledni a csajokhoz, de sokszor magasabb csajok intim méretben is többet feltételeznek róluk, ha pedig ez nem adott, akkor kellemesebb egy alacsonyabb szűkebb puncijú csaj.
2013. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A WC-csészék miatt, úgy hiszem
2013. nov. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Kedves 6-os, nem, nem vagyok irigy. 14-15 évesen még az voltam mikor ott álltam a ballagási tánc előtt megszégyenítve, hogy csak két magasabb srác volt nálam a suliban és mindkettő 160 körüli csajokkal táncolt. (de a sok lány, kevés fiú megoldotta a problémát, az egyik kötelezően velem táncolta a második fordulót)


És köszönöm de találtam magas pasit, aki ugyanúgy gondolkodik, mint én. 190 centi de azt mondja, hogy 180 alatti csajjal nem is kezdene, mert egyszerűen zavarja ha olyan alacsony egy lány, mert ugyanaz jut eszébe, mint nekem ha nem láthatóan nőies formái vannak a csajnak, hogy inkább egy gyerek, jó, kamasz. És 30 centi különbségnél az ember már hóna alá tudja kapni a delikvenst, szóval nem csak éppen a válláig ér. Egyébként legtöbbször nem is a magasság különbség a legnagyobb zavaró tényező hanem a testalkat. Egy gyerekosztályról öltözködő csaj (mert annyira vékony és alacsony) és egy nagydarab drabális állat együtt mászkál az utcán. Volt, hogy hátulról elsőre apa-lánya párosnak hittük őket. Nem ítélem el, szívük-joga. Ha nekik így tetszik hát hajrá, ezért hangsúlyoztam, hogy ez csak az én véleményem, elvileg itt azt kell elmondani és a kérdezőnek eldönteni, hogy figyelembe veszi vagy sem.


A továbbiakban viszont igazad van. 2 esetből nem lehet messze menő következtetéseket levonni.

2013. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!