Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, nem teljes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, nem teljes az életem egy fiú nélkül? Tovább lent.

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok.nem volt meg baratom.

Mindig is visszahuzodo voltam , de ennek ellenere ugy erzem,h meg tudnek nyilni egy fiunak......A problema az,h mindig sikerul kineznem olyan fiut ,aki elerhetetlen ,legalabbis ezt erzem,mert olyan eselytelennek latom a dolgot. Nem kozelitrnek felem a fiuk,olyan sokszor van,h szemeznek velem,de nem jon oda sennki ,h hahoo ,ismerkedhetnenk. Facebookon tobbszor volt,h ismeretlenek irtak ,h szeretnenek megismerni,mrtt csak kep alapjan szimpatikusnak tuntem.... Nem zarkoztam el toluk,nyitott voltam a beszelgetesre ,de a talalkakat visszautasitottam, aztan tisztaztam is a helyzetet,h nem ugyanugy gondoljui a dolgot.



A legfajdalmasabb napi szinten latni az osztalytarsam ( egyebkent gimis vagyok,vegzos) , aki mar szinte a kezdetektol tetszik . Furin hangzik,es az is,de kb 2 mondat,amit valtottam vele ez ido alatt......

De talan lehet,h epp ezert tetszik ,mert olyan titokzatos ? De kozben meg ennek ellenere annyi mindent tudok rola,mert mindig kovetem a korulotte levo torteneseket , es tetszik a lenye,ahogy van ,es persze ,mint pasi ,szamomra az ideal.


Azt hallottam vissza,h azert nincs baratom,mert nekem nem jo akarki ...... Es hogy biztosan sok 'jelentkezo' lenne......

Ezr nagyon nem ertettem,mert en nem ezt latom, nem kozelednek felem a fiuk eloben plane nem...

Na igen,azt tudni kell rolam,h nem vagyok egy bulizos fajta , ha buli ,akkor hazibuli es nem kozossegi hely... Talan lehet,h ez a gond,h nem megyek kozegbe,ahol ismerkedhetnek,de ez nem erzem,h az en vilagom lenne.....



A kerdes lenyegere raterve,ugy erzem,h hianyos az eletem.... De ,mint irtam,vhogy nem jon ossze nekem sehogy sem.....

Ha annyira szeretnem,h vkivel egymasra talaljunk,akkor meginkabb csak kesleltetem ? Majd akkor fog 'betoppanni' mikor nem is szamitok ra ?


2013. nov. 13. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__50..


na akkor èn màr ossze is hoztalak az elozo kèrdezovel

2013. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 zotanbro ***** válasza:
majd akkor fog "betoppanni" amikor nem számítasz ra!
2013. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

De ismerős vagy:D


Igen,az a gond hogy nem adsz lehetőséget ismerkedni.Rádtőrni meg nem fog semmilyen szőkeherceg.

2013. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem akkor toppant be, amikor mindenre számítottam ,csak a szerelemre nem :)


Leírtak alapján nincs veled gond. Változtass egy kicsit, a személyes találkozók alkalmával legyél nyitottabb...

2013. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
pontosan,akkor fog jönni amikor nem számítasz rá.. én is visszahúzódó voltam,és egyszer csak megszólított a buszon egy srác,és teljesen megnyíltam neki,igaz már szakítottunk,de lényegtelen,várj a pillanatra..vagy pedig kezdeményezz te.. írjál üzenetet ha gondolod,hátha kitudod beszélni 18/N
2013. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

tudom furán hangzik, de nem az a monogramod hogy: G.E.?


amúgy meg nemkell keresned, nem kell eszeveszettül azon agyalnod hogy mikor is van már az a pasi és hol van, mikor talál meg.


mert ezeket sugallod a külvilág fele is, hiába nem mondod ki, mert ezek látszanak.

2013. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ok Heni. Viszlat odaat. Ertem mar.
2013. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Intoxcation ***** válasza:

persze már.

a lányok tökéletesek mi vagyunk a hibásak. hát any*d... a mai tinilányok r*bancok, ha olyan próbálkozik nàluk, akinek rossz irányba görbūl a haja, bealázzák mindenki elõtt, de ha nem ugranak a fiúk minden szavára, akkor meg félénkek... b*rom vagy

2013. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem,nem az a monogrammom.


Intoxcation : teged egy lany nagyon megserthetett . Sajnalom ,biztos nehez feldolgoznod. Szovegertelmezesi problemaid vannak .

2013. nov. 13. 23:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Henike te csak ne beszelj arrol kit bantanak meg. Utolso galad modon viselkedtel itt egy jofej sraccal. Sose legye sikered.
2013. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!