Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Többi lent 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Többi lent 18/L

Figyelt kérdés

Összehaverkodtam egy sráccal a nyáron, és ez a pár hónap alatt elég közel került hozzám. Nem vagyok egy könnyen barátkozós tipus, de neki nagyon gyorsan megnyiltam. Több olyan dolgot is elmondtam neki, amit még másnak sose. Nem nagyon vannak fiú barátaim, de ő még a legjobb barátnőmnél is kezd nagyon szerepet betölteni, annak ellenére, hogy alig látjuk egymást 1-2 hetente.

Persze ezzel egyidőben elkezdett bejönni is. Az egyik dolog az, hogy van neki csaja, már több mint fél éve. Ez már eleve arra kéne, hogy sarkalljon, hogy hagyjam a francba, csak haverként kezeljem. Csak az a baj, hogy nem tudom. Eddig sose értettem teljesen mi az amikor megtalálod a lelkitársad, de ezen a fiún keresztül megértettem. Annyira jól kijövök vele, teljesen noromálisan kezeli a furcsa dolgaimat, minden megjegyzés nélkül elfogadja. Sőt, egyszer azt mondta, teljesen pozitiv értelemben, hogy én nem tartozok a megszokott lányok közé. Előtte teljesen önmagam tudom adni. Alig van olyan dolog, amiben nem értünk egyet (mondjuk eddig egy se volt). Nagyon megkedveltem. Hiányzik, amikor nem vagyok vele. Álmodtam is már többször vele, hogy kölcsönösen közeledünk egymás felé, de ott a barátnője, és ezért nem tudunk összejönni. Soha nem gondoltam volna, hogy 3-4 hónap alatt ilyen közel tudok engedni magamhoz valakit. Nem tudom elhinni, hogy egy ilyen iszonyat jó pasi sodródott az utamba...

Szerintetek hogy tudnám elfeledtetni magammal? Ha nem lenne nője, akkor még csak-csak látnék esélyt, de igy nem...


2013. nov. 13. 23:07
 1/5 anonim válasza:
Én a helyedben tiszteletben tartanám a kapcsolatát a fiúnak, de azzal bármi történhet még.. ;) barátkozzatok, próbálj nem rágörcsölni a témára, ne tervezz előre.. élvezd a társaságát szimplán barátként, érezd jól magad! Ki tudja, mi lehet belőle! :)
2013. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem egyértelműen a kispados kategóriába sorold be a pasid, azaz, várd ki amíg eljön a te időd, (amikor már nem lesz senkije) aztán cselekedj.. ;) (gondolom a másik lehetőség nem él egyértelműen leszűrtem, hogy nem vagy az a van csaja a pasinak, és rámászol.. típus.) Szóval maradjatok haverok, barátok.. aztán majd alakul.. idővel.. ha van időd.. (márpedig van :) ) akkor mindenképp megéri várni, persze még ott a kérdés, hogy neki bejössz-e stb.. :)
2013. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha van barátnője ne menj rá csak a baj lenne...

Ha ennyire tetszik akkor várd megmíg szakítana addig meg legyetek csak barátok.

2013. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"ezzel egyidőben elkezdett bejönni is."

Na, ezen sírtam vagy 2 percig :D


Egyébként ötletem sincs mit csinálj, célozgass, hogy bejön neked és várj. Jobb ötletem nincs.

2013. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mi benne olyan vicces? :D
2013. nov. 16. 18:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!