Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya lányként örüljek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányként örüljek, ha egy nagyon jó pasinak tetszek, vagy ne, mert úgysem leszek elég jó hozzá sose?

Figyelt kérdés
Szóval én tényleg az a barlangi troll vagyok. :D A férfi meg minden szempontból tökéletes, szóval tényleg MINDEN szempontból. :D És elvileg tetszek neki... Elhiggyem egyáltalán? Van ilyen? Vagy csak úgy jó vagyok amíg nem jön másik, esetleg szexre, aztán meg lecserél? :) Esetleg tapasztalatok? Köszi a válaszokat. 18/L
2013. nov. 14. 20:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
addig annak örülj, hogy két füled van és nem vagy szatyor.
2013. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 JohnTitor ***** válasza:

Barlangi Troll :D

Nem hiszem, hogy ennyire rossz a helyzet.

2013. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Csúnya lány nem létezik, csak kevés alkohol.
2013. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#1 vagy hogy ülök a lyukamon és nem esek bele?? ez hasznos volt kössz. :D


#2 de de. :(


#3 ehehe ez is igaz. x) de ő nem volt berúgva. xD

2013. nov. 14. 20:38
 5/20 anonim ***** válasza:
Küldhetsz priviben egy képet ha gondolod ;)
2013. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Ne merészeld jól érezni magad mellette. Néha add tudtára, mennyire randának tartod magad, törjön rád a hisztigörcs és soha ne hidd el, hogy tetszel neki! Soha, hallod? Nem érdemled meg, mit képzelsz? Valószínűleg azért választott téged, mert tetszik neki, ahogy a kakaódat szürcsölöd.
2013. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
Csak kiakar használni, majd jól kifog röhögni.
2013. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#5 nem csinálok magamról képeket, érthető okból. :D


#6 nem vagyok ilyen, még csak nem is tagadom izomból ha szépnek nevez, mint néhány pi_csa. :)egyszerűen furcsállom hogy miért engem választott, és félek hogy csak szórakozik velem. vagy fogadtak valakivel, nem tudom.:D

2013. nov. 14. 20:41
 9/20 JohnTitor ***** válasza:

Küldj már egy képet, mert kíváncsi vagyok. :D

Lehet, csak önértékelési problémáid vannak.

2013. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#7 igen ettől félek.
2013. nov. 14. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!