Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég olvastam egy angol/amer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég olvastam egy angol/amerikai cikket, hogy a férfiak, nem nagy különbséggel, de általában vonzobbnak találják az egyenes hajú nőket mint a göndör hajúakat. Szerintetek miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Cikk: [link]
2013. nov. 15. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem pont egy göndör hajú lány tetszik
2013. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Angol-Beltenyésztett Amerikai-sok a hamburgerbol kisült zsír amit a ajukra kennek és egyenes lesz...
2013. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legapróbb részletek érintő statisztikának pont a szerelem/párkapcsolatok témában kell, hogy kapják a legkisebb jelentőséget. Egészen konkrétan be tudom határolni a számomra etalon nőt, aki pont az "esetem". Barna, enyhén hulámos hajú, barna szemű, alacsony, szeretni való csajok jönnek be nekem. Selena Gomez, Vanessa Hudgens, Mila Kunis kaliberűek. Az utolsó két lány akibe belezúgtam (vagy legalábbis nem voltak 100%-ban közönbösek számomra) szőke hajúak és kék szeműek voltak, nálam egy picit magasabbak is...
2013. nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, én eléggé nem vagyok amcsi...

Nekem mondjuk pont a leglényegtelenebb dolgok közé tartozik, hogy göndör-é a haja...

2013. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a cikk nem erről szól.


Ez a cikk arról szól, hogy EGYETLEN nő EGYSZER kipróbálta, hogy ha regisztrál egy társkereső oldalra ugyanolyan profillal, de egyszer ilyen, egyszer olyan fotóval, akkor hányan írnak rá.


A felmérésben nagyon sok hiba volt:


- A két fotó nem csak a hajviseletben tér el, hanem pl a fényességében vagy a mosolyban is. Akkor lett volna jó, ha profi fotós ugyanolyan körülmények közt, ugyanolyan sminkben, ugyanolyan szögben, ugyanolyan mosollyal fotózza le - tényleg csak a haj más. Sajnos a társkeresőn a fotó által kiváltott teljes szimpátia alapján döntünk, tehát szép nőről szar fotó rosszabb eséllyel indul.


- A felmérés két egymást követő hónapban zajlott, holott mindenki tudja, hogy a hasonló kutatásnál az évszakok azonos részét kell figyelembe venni. Nagyon eltérő tud lenni két hónap a párkeresők aktivitását tekintve, pl év vége előtt sokan esnek pánikba, hogy megint egyedül vannak Szilveszterkor, és ezért sokkal többen párkeresőznek. A legjobb lett volna egyszerre kilőni 10 kamu göndör profilt és 10 kamu egyenes profilt, aztán nézni, hogy ki mennyit hoz.


- Lehet, hogy ennek a nőnek konkrétan jobban áll az egyik fajta haj, de ez nem a férfiak hajprefernciáját jelenti, hanem a nő egyedi adottságát.


Amúgy a riportokban is többször elhangzik, hogy a riportalanyoknak tök mindegy.



Összességében tehát ez a felmérés csak annyit jelent, hogy ez a nő márciusban egyenes hajjal, alulexponált fotóval (amin barnás a bőre) jobban tudott pasizni, mint februárban, túlexponált képpel göndören, amikor hófehérnek látszik a bőre.

2013. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!