Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Ez volt egy előző kérdésem, de sajnos elég kevés válasz érkezett rá, és én már komolyan kezdek beleőrülni ebbe. Tudom béna vagyok, tehetnék én is ellene, de nem merek lépni. Minél többször látom őt, annál jobban felerősödnek az iránta érzett érzéseim, és akár hányszor rágondolok gyorsabban kezd verni a szívem...ez elég fárasztó, és estére már teljesen kivagyok, mintha csak maratont futottam volna. Rájöttem hogy szinte alig tudok róla valamit, megszakad a szívem ha arra gondolok, hogy egyszer nem látom többet, és nem mondtam neki semmit. Ti mit tennétek a helyembe? (L)



2013. nov. 15. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit ha GYK vagy ....
2013. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Háh... te tényleg fülig szerelmes vagy :D

És "NŐ". Ez sokat számít mert ezáltal nagy hatalmad van a másik nem felett ;)

A félelem rossz dolog, ne félj a kudarctól. Ne hagyd hogy leblokkoljon, gondolkodj úgy hogy ha lépsz felé, akkor érte teszed. Letámadni és egyből elmondani az érzéseidet veszélyes dolog, inkább próbáld meg valahogy felhívni magadra a figyelmet. Egykét rámosolygás, haj lebegtetés biztos felkelti majd az érdeklődését és ő fog odajönni hozzád.

Megpróbálhatod azt is hogy kifigyeled, hogy kik a barátai rajtuk keresztül és a segítségükkel összehozhatod a dolgot.

Sok sikert! Remélem összejöttök!

2013. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy válasz, fuu köszönöm szépen, mindent megteszek, most már nem hagyhatom annyiban a dolgokat....
2013. nov. 16. 12:02
 4/4 A kérdező kommentje:
haha szép volt, de teljesen felesleges.
2014. jún. 6. 22:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!