Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megpróbáltam kitörni a barátzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáltam kitörni a barátzónából de a végén teljesen összetörtem. Mit tehetnék, hogy túltegyem magam rajta?

Figyelt kérdés

2 éves ismertem meg egy fantasztikus lányt.De végül barátok lettünk csak.Nagyon féltem akkor elmondani az érzéseket és nem láttam semmilyen jelét,hogy érezne valamit.

De a héten megváltozott minden.Haverom segített megszervezni egy randit és bátorított.Tegnap elvittem egy étterembe ebédelni.Minden szép volt jó volt.Aztán nagy nehezen kinyögtem neki mit is érzek.

De ő nem viszonozza az érzéseket.Még a barátságot is megszakította.

Annyira fáj itt belül.Levegőt is alig kaptam.Annyira szeretem és most teljesen elveszítettem :(

Tudom idő mindent megold.De én hamarabb akarom.Ha tehetném kitörölném ezt a két évet a fejemből örökre



2013. nov. 17. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig erre nincs más megoldás, csak az idő. Tanulság: a barátzónából nem lehet kitörni, meg se próbáld, hacsak nem tudsz legalább egy nagyságrenddel jobban kinézni.
2013. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sokkal jobb, mintha mondjuk 5 év után próbáltad volna
2013. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezért kell mérlegelni, hogy mi a fontosabb, egy jó barátság, vagy egy rizikós kapcsolat?!

Az ember mindig tanul valamit, te is ezt tetted most. Fogd fel egy leckének az élettől, és légy türelmes. Idővel tényleg jobb lesz!

A legjobb amit most tehetsz, ha lefoglalod magad, hogy ne legyen sok időd ezen gondolkodni. Sportolj, olvass, nézz filmeket, használd ki még a szép időt és kirándulj, legyél sokat a haverokkal, családdal, készülj a karácsonyra hogy ne az utolsó pillanatba kelljen mindent megvenni stb.

2013. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem kellett volna 2 évet várnod erre!


Semmit nem tudsz tenni basszus, csak máskor figyelj erre jobban! És most igen is idő kell. Ne rinyálj, hanem a jövő felé nézz.

2013. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!