Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tenyleg annyira szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tenyleg annyira szexi lennek?

Figyelt kérdés
Elegge gazos az onbizalmam. A baratomnak nagyon tetszem, barmit csinalok , ha csak megcsokolom, megsimogatom, mar beindul. Szeretek jatszadozni vele, es latni, hogy mar nem bir magaval, de ugyanakkor oromet is szeretek szerezni neki. Azt mondja ha sok ideig nem talalkozunk, hogy nagyon kivan, es mikor talalkozunk azt, hogy minden testreszemre gerjed, mert nagyon szexi vagyok, es vonzo, foleg ruhak nelkul. En peldaul elegedetlen vagyok a melleimmel, korulbelul akkorak, hogy ha kezzel megmarkolja, egy picivel nagyobb a tenyerenel, ami szerintem kicsit jelent. es amugy is en kulsoleg gyulolom magam. vajon tenyleg ennyire jol nezek ki h igy beindul tolem, vagy csak... nemtudom..
2013. nov. 17. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A jó pasik szemében a barátnőjük a legjobb /majdnem minden téren/

Szóval lehet, hogy általánosságban véve valaki nem túl szép, a pasijának(/csajának) lehet hogy ő a tökéletes. :)

2013. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem is vagy mindenki számára kívánatos, attól még barátodnak igenis lehetsz az. Inkább örülnöd kéne neki. Én pl mindenkinek bejovok barátomat kivéve...

Van egy egészséges kapcsolatod ennyi, kell ennél több?:)

2013. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, mert így látszik, hogy tényleg szeret és kíván Téged! Ha folyamatosan a hibáiddal foglalkozol, csak a kapcsolatotokat mérgezed!
2013. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az a fontos, hogy más mit gondol rólad. Ha az aki szeret szépnek talál az minden véleményt felülír. Volt bnőm is soha nem tudott magáról pozitívan nyilatkozni nekem mégis a leggyönyörűbb nő a világon. Akár milyen bombázókat látok akik 10/11 esek le se szarom őket max megnézem de 100x előbb indulnék be arra akit szeretek mint akármilyen próbababa nőre.
2013. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!