Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesen nem a korosztályomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen nem a korosztályomra bukom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy olyan dolog, hogy egy 20-30 éves, aki jól nez ki, hamarabb felkekti az erdeklődesem, mint pl egy tizenéves ... de nem tehetek rola ... az osztalytarsaimmal volt egy nagyobb veszekves is, mert, hogy sosincs baratom, mert nem merném egy 25 evesenek megmondani, nekik meg mi közük hozzá, hogy miert nincs ... ezt mar eszrevettem regebben is magamon, de probaltam nem bevallani magamnak ... nem tom most mit csinaljak

2013. nov. 17. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Járj iskolába, csináld meg a leckét és tanulj rendesen, különösen a nyelveket.
2013. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha lány vagy akkor nyugi más lányt se a korosztálya érdekel álltalában
2013. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Missi_Key ***** válasza:

én is így voltam vele anno.

ne törődj mások véleményével.

2013. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, szerintem ez normális, elég sok lány szereti az idősebb korosztályt, emiatt nem kell aggódnod. Fiúként is normálisnak tekinthető, de próbáld meg ha lehet, akkor inkább a korosztályodból keresni a párodat. :)

Nem kell aggódnod, fiatal vagy még, az ízlésed is változhat még :)

2013. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!