Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más fiúnál is ez van már vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiúnál is ez van már vagy csak én csalódtam ennyit a lányokban?

Figyelt kérdés
Folyton csak csalódtam a nekem tetsző vagy nem tetsző lányokban egyaránt, így mára ott tartok, hogy jobban élvezem azt, ha kiverem a farkam egy nekem vonzó fb-s tini képeire vagy csak úgy a youtube-on meg egy képmegosztón nézem a vonzó tini lányokat. Ott legalább elképzelhetem azt is, hogy jófejek ezek a lányok nem csak vonzóak. Persze a valóság az és tudom én is,ha bepróbálkozénk ezeknél a lányoknál, úgyis csak csalódnék. Valószínűleg ők is bunkók lennének velem vagy kinevetnéenk esetleg csak benyögnék, hogy van pasijuk vagy csak némán vágnának egy undorral átitatott távoztt tőlem sátán fejet.
2013. nov. 17. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rékcsi ***** válasza:

Mi az Isten nyiláért ilyen pesszimista, borulátó manapság az összes pasi??? Most akkor én is írjam ki h a mai fiúk csak átvernek, megaláznak, nem foglalkoznak velem, csak a szex hajtja őket stb. ? Ne siránkozzatok itt mint a fürdős ku*vák hanem menjetek ismerkedni, mert igenis vannak rendes lányok a világon, de sosem fogod őket megtalálni ha a szobádban zsebhokizol nap mint nap!!!

16/L

2013. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez van nálam is kérdező!
2013. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos, kívülről szemlélve a generációt, nem csoda hogy egy normális fiú tele lesz frusztrációkkal. Hihetetlen elzombisodás van, készen kapott trendek, bólogató stíluskövetők, önállóság, becsület és tisztesség meg sehol. Az én tinikoromban még bejött a lányoknak egy ajtókinyitás, udvarias előreengedés. Manapság a többség átgázol ezeken a jobb sorsra érdemes szerencsétleneken. Ha belegondolok hogy a jövő orvosait vagy politikusait látom...
2013. nov. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
...és: 36 F
2013. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2-es kislány, voltam kint ezér tis menekülök előletek, nagyon defektesek vagytok, kinek kellenek ilyen lányok?!-.-
2013. nov. 17. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!