Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy normális fiú sincs a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális fiú sincs a világon?!

Figyelt kérdés

Komolyan nincs olyan pasi,aki normális és lehet rá számítani? Esküszöm kezd megingani a generációmba vetett hitem. Voltam olyan naiv és elhittem,hogy vannak olyan fiúk a világon aki kedvesek,megbízhatók és hűségesek és akiket nem csak a szex vagy a drog/pia és alpáriság érdekel. Nem,nem szerelmi bánatom van és nem,nem hagytak el. Egyszerűen megdöbbenek a mai "férfiak" viselkedésén,és hogy miket meg nem engednek maguknak. Nincs egy normális fiú akivel lehetne két mondatnál többet érdekesen beszélgetni. Lehet,hogy a koromhoz képest régimódinak tűnhetek,habár nem vagyok az,de komolyan eddig alig találkoztam olyan fiúval aki tisztelte volna a nőket és nem csak kihasználni akarta volna. Nem ismerkedni akarok,egyszerűen kíváncsi vagyok,hogy nektek mi erről a véleményetek és tapasztalatotok. Esetleg van aki talált már ilyen ritka párt magának?

L/17



2013. nov. 17. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
nnicns
2013. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
de van csak mind foglalt. :'(
2013. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
itt minden fiú normális!!!
2013. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
Ha 10 évvel idősebb lennél, tudnék ilyen pasit, de így sajnos felejtős :)
2013. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ne a saját korosztályodban keresgélj, hanem 3-4 évvel idősebbek között.
2013. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
A mai világban az általad leírtak a normálisak,szóval te pont,hogy nem normálisat keresel.
2013. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
Mit akar egy magadfajta kérdező egy normális fiútól.
2013. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
29 éves férfiként ugyanezt látom a saját korosztályomba tartozó nőneműeknél. Általában két véglet van: a r.bi és az überzárkózott, aki meg nem ilyen, annak már valószínűleg rég családja (vagy minimum barátja) van.
2013. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
41%
Babám, gyerekként mit akarsz még pasizni?? Foglalkozz a tanulással. Aztán majd ha már kicsit érettebb (sokkal érettebb...)leszel, akkor foglalkozhatsz a pasikkal...
2013. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
sajnos sok ilyen van, de sok van abból a fajtából, amit te keresel. Csak általában azokat nem veszik észre.. Ha meg igen, akkor nagyon hamar talál magának hölgyet, párt! Azért mert sok rossz tapasztalatod van a környzetedben vagy neked, ne haragudj mindenkire... hidd el itt vannak és köztünk sétálnak:) 25 F
2013. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!