Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hiszek a "szerelem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hiszek a "szerelem első látásra"-ba?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit még csak 5 napja ismerek, de már a 2. nap úgy éreztük mindketten, hogy én az ő hiányzó fele vagyok, ő pedig az enyém. Nem ismerek magamra, annyira szeretem. Egyszer megfogalmazódott bennem az ideálom, és most ő testesíti meg, és ez nála is így van.

Még sajnos nem tudtunk találkozni. Bár most tervezgetjük, hogy pénteken találkozunk. De alig bírom kivárni. Minden nap elmondja hogy nem bírna soha elengedni, hiba lenne elengednie, össze akarja kötni az életét velem. És én is így érzek. Nem vagyunk már taknyos kölykök, és lehet hogy ez most így csak vágynak hangzik, de tényleg úgy érzem, hogy van szerelem első "látásra". Teljesen rabul ejtett a személyisége. Egyszerűen oda és vissza is vagyok érte.

Mindig egy rugón jár az agyunk. Egy a véleményünk mindenről ami éppen feljön...

Szerintetek is szerelmes lehetek? Na és ő is?


2013. nov. 18. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a szerelemben sem hiszek, nemhogy az első látásban.
2013. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, amikor párommal először taliztunk. És ő is így érzett. Úgyhogy valószínű létezik...
2013. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez most is így van,de társult hozzá az is idővel, hogy nem tudnánk egymás nélkül elképzelni az életet. 2. voltam :)
2013. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen. totál ezt érzem. Őt akarom, mindig is őt akartam, és soha nem akarom elengedni.

Amúgy olyan érzés mintha már 1000 éve ismerném...

2013. nov. 18. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:
első látásra tuti nincs szerelem.. bár ki mit nevez első látásnak.. olyan nincs hogy meglátok valakit 2 perces találkozás és beleszeretek, max nagyon megtetszik.. egy szerelemhez ennél sokkalta több kell mint egy első látás..
2013. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem csak hasonló, azt mondtad a második nap. :D


Számomra a szerelen első látásra olyan, hogy belép egy terembe, életedben nem láttad, két szót nem beszéltetek, és azt mondod: ő kell. Ezzel az a baj, hogy naponta találkozok olyan ismeretlen lánnyal, akivel ha összejönnék, simán mondanám, hogy szerelem első látásra. Persze nem esek szerelembe naponta, és szeretek ki belőlük, de szerintem a lényeg érthetö.


Kerdesre is válaszolva: létezik, ha nem is klasszikus szerelem, de nagyon nagy fokú szimpatia, amiből rovid ido alatt szerelem lesz.


5nap utan meg siman lehetsz szerelmes.

Ui: bocsi telorol vagyok es fslutln meguntam az ekezeteket:D

2013. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5 napja ismered, halálosan beleszerettél, de még NEM találkoztatok??? Háát...


Lehet én vagyok nagyon pesszimista, de aki velem pár nap után közli hogy én vagyok a másik fele, azt onnantól nem tudom komolyan venni... Már tizenévesen úgy tapasztaltam h az ilyen csak d.ugni akar...

De állítólag létezik ilyen, szóval egy próbát megér, de azért ne éld bele magad nagyon...


29n

2013. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó persze. Nem élem bele magam.
2013. nov. 18. 16:06
 9/10 anonim ***** válasza:
jajj, dehogynem :D
2013. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A látásban hiszek, de mi a f_szom az a szerelem?
2013. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!