Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknél is ugyanazt jelenti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél is ugyanazt jelenti?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy egy nő szinte ugyanazokat a jeleket adja felém mint egy férfi, ha tetszik neki valaki. Elég hosszan a szemembe néz (nem végigmér), ha észrevesz is figyelget, meg ilyenek. Elég régóta tart, viszont nem tudom, hogy ez egy nőnél mit is jelent. Ugyanúgy a tetszést (lehet esetleg leszbikus vagy bi) vagy esetleg mást? Én is nő vagyok egyébként.

2013. nov. 19. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem lehet ha férfiasan ni vagy lezni tehét a lányoknál szeret pasiként tetszelegni kapcsiban
2013. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély, hogy érdeklődik irántad. Azt esetleg nem tudod, hogy másokkal is előfordult-e már hasonló, ugyanettől a nőtől?
2013. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én elég régóta figyelem, hogy másokkal hogy viselkedik és hogy viszonyul hozzájuk. Azt vettem észre, hogy másra úgy különösebben rá se néz, vagy lehajtja a fejét.
2013. nov. 20. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:
A külseje, mozgása milyen? (Ebből ugyan nem feltétlen lehet megítélni, de segíthet, ha kicsit fiúsabban öltözködik vagy viselkedik. Sok leszbikusnál előfordul ez, de ugyanígy sok nőies leszbikus is van, akiről idegen nem mondaná meg. :) )
2013. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát elég nőies külsőleg. Hát a mozgására nem tudok igazán mit írni. :D Egyébként ahogy írtad pont ezért is kicsit nehezebb rájönnöm mert ugye mivel totál nőies ezért meg nem mondja róla külsőleg senki sem, ezért csak ezekre a "jelekre" támaszkodhatok hogy mit jelentenek. Csak még az is furcsa, hogy van körülöttem több nő is de velük ezt sose csinálja mindig csak velem.
2013. nov. 20. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ismersz valakit, aki jóban van vele, valahogy kideríthetnéd rajta keresztül. Vagy ha egyszer esetleg úgy adódna, hogy beszélgetnétek, akkor onnan egyértelműen kiderülne, hogy zavarban van-e, a nézéséből, stb. Csak arra vigyázz, hogy ne értse félre, ha te nem vonzódsz a lányokhoz. :)
2013. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én dettó ugyanebben a helyzetben szenvedek.
2013. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!