Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel hogy valaki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel hogy valaki úgy hiányzik h nem birod nélküle, de nem beszélsz vele mert ha beszélnétek az se töltené ki ezt a hiányt, mi a helyes?

Figyelt kérdés
Én kértem h ne beszéljünk de ő ezt nem akarta... Viszont tudom h mi lenne ha beszélnénk... Azt meg én nem akarom??

2013. nov. 19. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyet.Akkor talizzatok azután meg tölcsétek ki egymás hiányait.
2013. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jogos a válasz .... De nem ilyen egyszerű... XD
2013. nov. 19. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
aztán miért?
2013. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lefeküdtünk , összejöttünk, szakított egy hülyeség miatt,de jóba maradtunk csak szigorúan meghúztuk a határt és jött ez a "se veled se nélküled dolog aztán, inkább nélküled dolog lett... Aztán inkább veled meg igy hiányoztál úgy hiányoztál" majd felbukkant egy gyökér ő teljesen bezsongott rá de én maradjak.... Aztán leszoltam elküldött a francba aztán megint jött a hiányoztam lemez aztán kiderült h összejött a gyerekkel de én attol nem vagyok közömbös meg nem tudja mi van:/:/ én meg azt mondtam h csá.... Röviden
2013. nov. 19. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Hú ez egy kicsit bonyolult.:)Szval te srác vagy?
2013. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ouch.... XD jó lehet kicsit furán tettem fel a kérdést... De jah az vagyok... (és nőröl van szó... A félreértések elkerülése végett tisztáztam...xD)
2013. nov. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!