Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is rondák a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is rondák a sötétbarna/fekete szemek?

Figyelt kérdés
Sajnos, olyan színű szemeim vannak, és ki nem állhatom ezt a szemszínt. Világoskék, esetleg nagyon világoszöld lenne a megfelelő, de természetesen nem tudok mit tenni ellene. Legfeljebb, ha kontaktlencsét veszek, az pedig nagyjából olyan "mű", és feltűnő lenne, mintha álszakállat ragasztanék, és bántaná is a szemem.

#20-21/F
2013. nov. 20. 21:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én imádom a sötét barna, szinte már fekete szemet! Szerintem sokkal szebb, mint a kék. Igaz, nekem is olyan van, néha alig kivehető a pupillám, de én szeretem, minél sötétebb, annál jobban tetszik! 19/L
2013. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én el tudok olvadni az ilyen színű szemektől,egyszerűen megbabonáznak*-*
2013. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem a szem színe a fontos, hanem a tekintet, ahogy nézel vele...

A szó szoros értelmében szerintem is a kék vagy zöld szem a szép, de a barna szemnek megvan valami varázsa, ahgy már írták előttem, el lehet benne veszni. Imádom.

2013. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

31éves nő vagyok


nekem csak és kizárólag a sötétbarna és a fekete szemű pasik tetszenek.

erős sötét, szemöldökkel


azt tartom szexisnek csak


egy kékszeművel nem tudnék mit kezdeni

2013. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

16 éves lány vagyok:)

nekem is csakis a sötétbarna szemű pasik sötét hajjal:D

a kék szembe semmit nem látok mintha üres lenne..

2013. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Pedig a világos szem, és haj az "igazi", véleményem szerint.

Igaz, hogy a hajam nem nagyon sötét, olyan középbarna.

2013. nov. 21. 18:54
 17/22 anonim ***** válasza:
h.lye vagy, fiúként mondom, hogy szép az
2013. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
14 éves lány vagyok. Nekem speciel egy viharkék szemű fiú tetszik, és ugyanúg tucatnak tartja a saját szempárját ahogy te a sajátodat. Amúgy nekem is barna a szemem, és az eddigi fiúk akik tetszettek nekem, azoknak mind barna szeme volt. Persze nem a színtől függ, akkoriban a barnában ugyanúgy el tudtam veszni mint most a szürkéskékben.
2013. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Miért volna ronda?! Egyik szemszín sem az, emiatt biztos, hogy nem leszel kevesebb vagy több egy ember szemében.

Én egyébként szeretem, ha egy fiúnak sötét, mármár feketés a szeme.

2013. nov. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ne utáld már :D a nők nagy része a sötét szemeket szereti :) köztük én is. Nekem is sötét, de sosem utáltam, és más sem :) 18L
2013. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!