Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Push up melltartót hordok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Push up melltartót hordok. Baj ez?

Figyelt kérdés
randizom egy pasival. és jóval nagyobbnak tűnnek a melleim mind amekkorák valójában. Ezért is nemmerek vele közelebbi kapcsolatba kerülni.
2013. nov. 20. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem baj. csak ne tedd ki. az olyan közönséges..
2013. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Látott már ilyen melltartót.
2013. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

miért a mell méret számít?

Valakit szeretek,azt nem a melle miatt szeretem

2013. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem baj.. Ha "közelebbi kapcsolatba" kerülsz vele akkor már nem a mell méreted fogja érdekelni..
2013. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
küldhetnél 1 melltartós + 1 melltartó nélküli képet majd megmondom az őszinte véleményem ;)
2013. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem a mell méret számít. Ezaz. Épp ezért ne vegyél fel push up-ot. Így kiszűröd azokat akik csak nagymellre hajtanak. Neked sem lesz csalódás ha rájön a valós méretre és emiatt otthagy és neki se lesz csalódás.
2013. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se hordj pus up-ot. Gondolom fiatal vagy még, amúgy sem tesz jót a melleknek, ha a nyakadba hordod őket. Sima, egyszerű melltartó is elég, nem a mell körül forog a világ.
2013. nov. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért hordasz push-upot?
2013. nov. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom, akkor az se gond, ha én meg péniszhosszabbítót hordok. Elég látványos, így nadrágon keresztül.


Amúgy elég hülye vagy, és meg is van az eredménye. A saját esélyeidet rongálod, és emiatt nem mersz közelebbi kapcsolatba kerülni... Darwin díjas alakítás.

2013. nov. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én speciel messziről kiszúrom a push up-ot szóval nem olyan könnyű a pasikat átverni mint azt hiszitek. De egyébként erről az a véleményem, hogy ti meg meglepődnétek ha egy pasi mondjuk bevágná a gatyájába a szafaládét egyfajta "push up" célzattal... 23/F
2013. nov. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!