Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért lehet, vagyis mitől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehet, vagyis mitől, hogy rengeteg 16 évestől felfelé lévő lányok javarészt koravénnek néznek ki? Vagyis túlérettnek küllemre?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan csajjal beszéltem már, akikről azz hittem simán, hogy 21-22 évesek és aztán kiderült hogy max 16-17. Mitől lehet ez? Evolúciós fejlődés vagy csak sok bulizás, ivás?


Több ilyen sokkal idősebbnek látszó lányt ismerek, mint ugyanígy srácot. Mintha a srácokon nem fogna annyira ez a változás...


2013. nov. 21. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Smink :)
2013. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ó erről olvastam PONT az előbb vmit!

itt a link, asszem a 4. válasz :D olvasd végig

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2013. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zakathol ***** válasza:

A rengeteg smink szétcseszi a bőrt, ezért öregebbnek tűnnek.

A rengeteg alkohol, cigaretta és éjszakázás szétcseszi a bőrt, ezért öregebbnek tűnnek.


Egyszerűen csak ki vannak égve. Már 17 éves korukra...

2013. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A smink és a kamaszokra jellemző "haragszom a világra" hozzáállás, testbeszéd és nézés. 16 éves koromban engem is mindenki 24nek nézett, aztán lassan beértem magam, sőt, ma már 24 évesen néznek 17nek.
2013. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek csajt aki 24éves de 13nak néz ki... am nem sminkel nincs rá szüksége nem iszik nem cigizik... látjátok az összefüggést?:O
2013. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!